emiliadanczak

31 lipca 2023

Złote rady na wystąpienia na każdą okazję | Krzysztof Okuniewski

Webinary

👉 Wystąpienia publiczne to trochę jak śmierć i podatki – choćby nie wiadomo co, prędzej czy później będziesz musiał stawić im czoła. Czemu więc nie przygotować się do tego trochę wcześniej? Poznać „wroga” (wcale nie takiego strasznego) od podszewki i dowiedzieć się, jak rozpracować przyczyny niepotrzebnego stresu? W roli eksperta wystąpi Krzysztof Okuniewski. Kilka słów […]👉 Wystąpienia publiczne to trochę jak śmierć i podatki – choćby nie wiadomo co, prędzej czy później będziesz musiał stawić im czoła.Czemu więc nie przygotować się do tego trochę wcześniej? Poznać „wroga” (wcale nie takiego strasznego) od podszewki i dowiedzieć się, jak rozpracować przyczyny niepotrzebnego stresu?


W roli eksperta wystąpi Krzysztof Okuniewski. Kilka słów o nim👇

Moim ostatnim stanowiskiem jest Koordynator ds. Operacji w Lime – światowym liderze mikromobilności, gdzie miałem przyjemność zarządzać operacjami w połowie Polski.
Od początku mojej kariery jestem związany z rynkiem startupów, zwłaszcza tych związanych z nowymi technologiami. Moja wiedza została zdobyta podczas studiów z Globalnego Biznesu, Finansów i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, oraz z Zarządzania Projektami. Jednak poza biznesem, udzielam się również społecznie. Między innymi w harcerstwie oraz fundacji Innovations Hub. Jako Dyrektor ds. Ekspansji zagranicznej w Innovations Hub Foundation, udało mi się zrealizować wiele projektów w różnych krajach, takich jak Indie, a także prowadzić warsztaty na EXPO w Dubaju w ramach Polish Science Week. Dzięki wkładowi i zespołu, z którym pracowałem, Polska będzie organizować największe światowe wydarzenie edukacyjne – Światowe Jamboree Skautowe w Gdańsku w 2027, na które przybędzie 50 000 osób z całego świata.”
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content