Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Szkolna Giełda Pracy

Zespół Szkolnej Giełdy Pracy tworzy grupa zmotywowanych uczniów szkół średnich, którzy zauważyli problem braku możliwości budowania ścieżki kariery i zdobywania doświadczenia w polskiej edukacji. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które przez wolontariat, staż lub pracę pozwoli na sprawdzenie zaplanowanych ścieżek w praktyce, już na wczesnym etapie edukacji.

Poznaj nasz zespół

Jestem studentką kierunku lekarskiego. Poza miłością do medycyny, kocham też język i słowa. To właśnie to sprawiło, że trafiłam do działu copywritingu SzGP. W wolnym czasie bardzo lubię eksperymentować w kuchni i weganizować różne przepisy.

EMILIA DAŃCZAK

Studiuję zarządzanie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uwielbiam pracę z ludźmi, więc wakacje spędzam pracując jako animatorka za granicą. Interesuję się psychologią i szeroko pojętą sztuką, lubię działać społecznie. W Fundacji zajmuję się organizowaniem wydarzeń i warsztatów.

OLA JASEK

Jestem studentką architektury na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Uwielbiam sztukę i wszystko co z nią związane, dlatego też w SzGP zajmuję się grafikami. Oprócz sztuki uwielbiam podróżować, zwiedzać świat i tańczyć.

GABRIELA DAŃCZAK

Jestem studentem pierwszego roku na Aarhus University. Mój kierunek to: Economics and Business Administration. Interesuję się szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz sportem: gram w tenisa, piłkę nożną i biegam. W SzGP zajmuje się Marketingiem, gdzie zdobywam cenne doświadczenie zawodowe.

KUBA KRASOWSKI

Studiuję Informatykę i Ekonometrię na AGH w Krakowie a po zajęciach realizuje swoje pasje związane z przedsiębiorczością. Działalność w fundacji pozwala mi realizować swoje marzenia i zainteresowania i mogę sprawdzić się jako lider zespołu. Jestem założycielem fundacji i pomysłodawcą projektu. Ponadto uwielbiam jeździć na rowerze górskim.

KUBA JURA

Uczęszczałem do V LO w Krakowie, a teraz aplikuję na studia w Stanach Zjednoczonych. Interesuje się programowaniem oraz szeroko pojętą ekonomią. Dzięki dołączeniu do projektu mogłem zagłębić się w rynku pracy od zupełnie innej strony. Ponadto cenię sobie kreatywne poszukiwanie rozwiązań i pracę zespołową, którą gwarantuje obecność w organizacji.

ADAM DUDA

Jestem studentem grafiki i zarządzania. Działalność w SzGP pozwala mi na kreatywne połączenie moich pasji oraz poznanie funkcjonowania młodej organizacji od wewnątrz. Uwielbiam pracę z zaangażowanym zespołem, z którym wspólnie rozwijamy inicjatywę w słusznym celu! Pasjonuje się również muzyką i gram na perkusji.

MARIN WIECHA

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym partnerem

Szkolna Giełda Pracy poszukuje partnerów merytorycznych i medialnych chętnych do współpracy z uczniami.

Skontaktuj się

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skorzystaj z jednej z opcji kontaktu i znajdź na nie odpowiedź.

Skontaktuj się

Skip to content