Szkolna Giełda Pracy

Jesteśmy fundacją tworzącą pierwszą w Polsce bazę ofert pracy, stażu i wolontariatu dla uczniów szkół średnich. Swoją działalność rozszerzyliśmy również o bazę ofert dla studentów. Jednocześnie dajemy przedsiębiorcom platformę do kontaktu z młodymi, ambitnymi osobami gotowymi zasilić szeregi ich firm. Prowadzimy również kampanię edukacyjną — tworzymy szkolenia, zarówno stacjonarne jak i online, webinaria oraz artykuły, zapewniając młodym ludziom wiedzę niezbędną do wejścia na rynek pracy.

Poznaj nasz zespół

Jestem studentem ekonomii i zarządzania na Aarhus University. Interesuję się szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz sportem, aktualnie uprawiam 5 różnych dyscyplin! W SzGP jestem odpowiedzialny za koordynację działań i budowanie strategii Fundacji. Tutaj zdobywam swoje pierwsze doświadczenie zawodowe!

Jakub Krasowski - Dyrektor Zarządzający

Jestem uczniem liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się marketingiem oraz AI, dlatego też w SzGP zajmuję się marketingiem. Wolny czas lubię spędzać kreatywnie i produktywnie, czytając książkę lub ucząc się nowych rzeczy. Lubię również nocne przejażdżki autem z muzyką w tle.

Pascal Rutkowski - Dyrektor Marketingu

Jestem studentką kierunku lekarskiego, a serce dzielę między medycynę, język i słowa. To właśnie to sprawiło, że trafiłam do działu artykułów i webinarów w SzGP, który obecnie prowadzę. W wolnym czasie bardzo lubię eksperymentować w kuchni i weganizować różne przepisy.

Emilia Dańczak - Dyrektorka działu Artykułów i Webinarów

Julia Górna

Jestem w klasie maturalnej w Wielkiej Brytanii, robiąc Matmę, Further Matmę, Psychologię i Chemię na A-levelsach. Gdybym miała wymienić wszystkie moje pasję, to nie starczyło by tutaj miejsca! Jednak najbardziej interesuję się start-upami, sztuką i psychologią. Ogromną przyjmność sprawia mi działanie z świetnymi ludźmi, dlatego w SzGP jestem odpowiedzialna za dział Customer Cooperation.

Weronika Leśniak - Dyrektorka działu Customer Cooperation

oraz wspaniały zespół Wolontariuszek i Wolontariuszy z całej Polski!

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym partnerem

Szkolna Giełda Pracy poszukuje partnerów merytorycznych i medialnych.

Skontaktuj się

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skorzystaj z jednej z opcji kontaktu i znajdź na nie odpowiedź.

Skontaktuj się

Skip to content