emiliadanczak

11 lipca 2023

Top 5 autoprezentacji – jak się nie spalić na dzień dobry? | Grzegorz Zagraba

Webinary

Spójrzmy prawdzie w oczy – autoprezentacja jest jak śmierć i podatki. Nieuchronna. Wchodząc na salę wykładową, na imprezę, rozmowę o pracę czy scenę zawsze Cię dotyka. Zawsze ludzie zlustrują Cię i dadzą Ci szybką ocenę. To pierwsze wrażenie, choć krytycznie ważne, nie jest ostatecznie determinujące. Można się jeszcze odbić lub pogrzebać swoje szanse. Jeśli chcesz […]Spójrzmy prawdzie w oczy – autoprezentacja jest jak śmierć i podatki. Nieuchronna.


Wchodząc na salę wykładową, na imprezę, rozmowę o pracę czy scenę zawsze Cię dotyka. Zawsze ludzie zlustrują Cię i dadzą Ci szybką ocenę. To pierwsze wrażenie, choć krytycznie ważne, nie jest ostatecznie determinujące. Można się jeszcze odbić lub pogrzebać swoje szanse.


Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zawsze zrobić dobre wrażenie – przyjdź i poznaj 5 zasad, które pozwolą Ci zaprezentować siebie w najlepszy możliwy sposób na pierwszym spotkaniu🔥


Wszystko przedstawione przez eksperta w 30-40 min. Wchodzisz w to?


Webinar poprowadzi Grzegorz Zagraba – specjalista w dziedzinie sprzedaży w branży IT i startupach, który doradza w młodych firmach technologicznych w zakresie procesów sprzedażowych i obsługi klienta. Obecnie wspiera rozwój polsko-brytyjskiego startupu Archdesk, który wprowadza cyfrową rewolucję do branży budowlanej i produkcyjnej. Pełni funkcję Chief Networking Officera w Fundacji Kraków Miastem Startupów, gdzie mentoruje młode projekty technologiczne, odpowiada za budowę relacji biznesowych fundacji i kontakt ze środowiskiem startupowym. Serdecznie zapraszamy!
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content