natalia_urbanska

25 lipca 2023

Top 10 mitów i ciekawostek o studiowaniu medycyny | Paulina Rodziewicz

Webinary

👩‍⚕️ Medycyna? Twoje nieśmiałe marzenie z dzieciństwa, a może cel, do którego stanowczo zmierzasz? 💉 Nadszedł ten czas roku, gdy część z Was dopełnia ostatnie formalności i szykuje się na październikowe rozpoczęcie studiów. Wiemy, że wiąże się z tym ogrom emocji, więc żeby choć trochę pomóc Wam oswoić nową, studencką rzeczywistość, przychodzimy z nowym webinarem! […]


👩‍⚕️ Medycyna? Twoje nieśmiałe marzenie z dzieciństwa, a może cel, do którego stanowczo zmierzasz? 💉

Nadszedł ten czas roku, gdy część z Was dopełnia ostatnie formalności i szykuje się na październikowe rozpoczęcie studiów. Wiemy, że wiąże się z tym ogrom emocji, więc żeby choć trochę pomóc Wam oswoić nową, studencką rzeczywistość, przychodzimy z nowym webinarem!

📚Tym razem coś dla zainteresowanych studiowaniem medycyny. Trochę o mitach, a trochę o ciekawostkach, odpowiemy też na Wasze pytania!

👉 Na wydarzeniu będziemy gościć Paulinę Rodziewicz – prowadzącą IG i YT @medreamm, Edukatorkę Online 2020 @brainly_polska

Trochę o naszej prelegentce: „Nazywam się Paulina Rodziewicz i w tym roku ukończyłam studia lekarskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wokół studiów medycznych narosło wiele mitów oraz legend, które mogą spędzać sen z powiek przyszłym kandydatom. Podczas naszego webinarowego spotkania postaram się obalić najczęstsze i najbardziej szkodliwe z nich oraz przybliżyć Wam jak te studia wyglądają naprawdę.”


Projekt finansowany ze środków Miasta Krakowa.

Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content