emiliadanczak

6 września 2023

Sztuka rozwijania innowacji – czym są i co dają hackathony?| Maciej Ryś

Webinary

💡Co to jest hackathon? To intensywna i dynamiczna impreza, gdzie umysły pełne pasji i pomysłów łączą się, aby stworzyć innowacyjne rozwiązania dla różnych branż. To okazja, by sprawdzić swoje umiejętności programistyczne, projektowe, kreatywne, ale przede wszystkim – możliwość wzięcia udziału w aktywnym zmienianiu świata! 👀Jak dokładnie wyglądają hackathony, co trzeba o nich wiedzieć i jak […]💡Co to jest hackathon?To intensywna i dynamiczna impreza, gdzie umysły pełne pasji i pomysłów łączą się, aby stworzyć innowacyjne rozwiązania dla różnych branż. To okazja, by sprawdzić swoje umiejętności programistyczne, projektowe, kreatywne, ale przede wszystkim – możliwość wzięcia udziału w aktywnym zmienianiu świata!


👀Jak dokładnie wyglądają hackathony, co trzeba o nich wiedzieć i jak można się zaangażować?Właśnie o tym posłuchasz w tym webinarze!


W roli eksperta wystąpi Maciej Ryś – Wiceprezes Proidea, jednej z największej agencji Europy Środkowo-Wschodniej, specjalizujących się w budowaniu społeczności i wydarzenia IT. Adiunkt na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Założyciel i lider Smogathonu, globalnej inicjatywy zwalczającej zanieczyszczenie powietrza za pomocą technologii i innowacji. Absolwent University of York, University of Hong Kong oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Obronił z wyróżnieniem rozprawę doktorską “Invention Development Methods. The Case of the Hackathon” w maju 2020. Nagrodzony York Award i wymieniony jako 2016 New Europe 100 changemaker przez Res Publica, Google, Visegrad Fund i Financial Times. Prelegent na różnych międzynarodowych konferencjach, w tym TEDx i TechCrunch. Zapraszamy!👋Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Obejrzałeś webinar?

Daj nam znać co o nim sądzisz, wypełniając ankietę!

Skip to content