Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

aleksandra-jasek

17 lipca 2023

Sektor publiczny – przestrzeń na rozwój dla młodych? | Antoni Rytel

Webinary

👉🏻 Chcesz poznać temat administracji publicznej od środka lub poszerzyć swoją wiedzę o sektorze publicznym o elementy, których nie wyczytasz w książkach?👉🏻 Zastanawiasz się, jakie wymagania należy spełnić, żeby pracować w jednostce działającej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów? A może chciałbyś odbyć tam staż?🧐👉🏻 Marzą Ci się studia na prestiżowej, amerykańskiej uczelni i chciałbyś poznać […]

👉🏻 Chcesz poznać temat administracji publicznej od środka lub poszerzyć swoją wiedzę o sektorze publicznym o elementy, których nie wyczytasz w książkach?
👉🏻 Zastanawiasz się, jakie wymagania należy spełnić, żeby pracować w jednostce działającej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów? A może chciałbyś odbyć tam staż?🧐
👉🏻 Marzą Ci się studia na prestiżowej, amerykańskiej uczelni i chciałbyś poznać praktyczne wskazówki od jej absolwenta?
Na te i inne pytania odpowiemy już 14.12.2021r. o godzinie 18.00 😀 Kliknij “wezmę udział” żeby nie przegapić żadnej aktualności 💪🏻 zaproś również swoich znajomych!
Naszym gościem będzie Antoni Rytel – ekonomista i informatyk specjalizujący się w finansowych zastosowaniach sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwie, obecnie studiujący i pracujący naukowo jako Research Assistant na amerykańskim Stanford University gdzie realizuje projekty m.in. we współpracy z NASA, Google czy Hoover Institution. Doświadczenie zdobywał podczas staży w polskich i zagranicznych instytucjach finansowych oraz w Kongresie Stanów Zjednoczonych jako laureat programu TFLF. Laureat olimpiad, konkursów i wyróżnień. Innowacjami w sektorze publicznym zajmuje się od 2017 roku, kiedy jako laureat konkursu “Podatkowi Liderzy” został jednym z koordynatorów projektu MinFinTech w Ministerstwie Finansów. Pełni społecznie funkcję wicedyrektora Programu GovTech Polska w Kancelarii Premiera.

Skip to content