emiliadanczak

31 lipca 2023

Rekrutacja z perspektywy pracodawcy i potencjalnego pracownika | Dariusz Madej

Webinary

Rekrutacja na wymarzone stanowisko może wiązać się z niemałym stresem. O co zapyta mnie rekruter? Jakiej odpowiedzi będzie oczekiwał? Jak nie zaliczyć wtopy na dzień dobry? Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej to absolutny must-have ✅ A gdyby tak zwiększyć swoje szanse na powodzenie, patrząc na sytuację z perspektywy rekrutera?Wtedy sukces masz jak w banku! 👉O tym, […]Rekrutacja na wymarzone stanowisko może wiązać się z niemałym stresem. O co zapyta mnie rekruter? Jakiej odpowiedzi będzie oczekiwał? Jak nie zaliczyć wtopy na dzień dobry?

Przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej to absolutny must-have ✅


A gdyby tak zwiększyć swoje szanse na powodzenie, patrząc na sytuację z perspektywy rekrutera?Wtedy sukces masz jak w banku!

👉O tym, jak proces rekrutacyjny wygląda z perspektywy pracodawcy i potencjalnego pracownika, opowiemy już 8.02.2023r. o 18.00 podczas transmisji na naszym FB.

W roli eksperta wystąpi Pan Dariusz Madej – od 1994 roku związany z branżą technologiczną w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjno-komunikacyjnych (ICT).
Zarządzał projektami krajowymi i międzynarodowymi w obszarze badań i rozwoju (R&D), wdrożeń i utrzymania technologii oraz rozwiązań technicznych sieci mobilnych i przewodowych w Grupie France Telecom & Orange.

Przedsiębiorca zorientowany na ludzi, prowadzący spółkę rodzinną Business Consulting Central Europe Sp. z o.o.. Propagator współpracy, a nie rywalizacji, i rozwiązań, w których wszyscy interesariusze pozostają zwycięzcami. Dostarcza wykwalifikowany personel z Polski i zagranicy dla spółek technologicznych z sektora ICT i telekomunikacyjnego.
Global Tech Talent Hunter realizujący projekty w obszarze doradztwa personalnego, rekrutacji i outsourcingu kadr technicznych.

Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content