Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

aleksandra-jasek

25 lipca 2023

Presja czasu: jak zwycięsko wyjść z tej walki? | Agata Brataniec

Webinary

✔️ Masz czasem wrażenie, że presja czasu hamuje Cię przed osiągnięciem maksimum Twojego potencjału? Podejmij działanie i dowiedz się, jak temu zapobiec! 🤝 👉 Obejrzyj webinar, podczas którego trenerka biznesu, facylitatorka, konsultantka, moderatorka Design Thinking oraz menedżerka – pani Agata Brataniec – podzieli się cennymi radami na temat walki z presją czasu🔥 Nasza prelegentka jest […]

✔️ Masz czasem wrażenie, że presja czasu hamuje Cię przed osiągnięciem maksimum Twojego potencjału?

Podejmij działanie i dowiedz się, jak temu zapobiec! 🤝

👉 Obejrzyj webinar, podczas którego trenerka biznesu, facylitatorka, konsultantka, moderatorka Design Thinking oraz menedżerka – pani Agata Brataniec – podzieli się cennymi radami na temat walki z presją czasu🔥 Nasza prelegentka jest założycielką przestrzeni rozwojowej Powiew Możliwości. Dzieli się ponad 15-letnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i projektami, które zdobywała w różnych środowiskach, od organizacji pozarządowej, przez małe i średnie przedsiębiorstwa po korporacje. Wspiera organizacje i zespoły w przechodzeniu przez zmianę. Wspiera na drodze odkrywania możliwości i rozwijania potencjału – menedżerów i zespoły. Menedżerom pomaga budować efektywne zespoły i skutecznie nimi zarządzać, a zespołom – korzystać z bogactwa ich różnorodności i budować kulturę efektywnej współpracy. Prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich, zarządzania zmianą, zarządzania projektami oraz rozwoju kompetencji interpersonalnych.

Skip to content