emiliadanczak

31 lipca 2023

Praca dietetyka od kuchni, czyli jak się nie zgubić między kaloriami? | Małgorzata Pielichowska

Webinary

🍎 A co, gdyby tak zostać dietetykiem?🍎 Jak się do tego przygotować?🍎 Czego spodziewać się w codziennej pracy?🍎 Jak się rozwijać w tym kierunku? Spieszymy z odpowiedzią 👀 Regulujcie odbiorniki, bo ten materiał rozwieje Wasze wątpliwości! Kilka słów o naszej prelegentce👇 Jestem dietetyczką kliniczną i psychodietetyczką. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, SGGW w Warszawie i Uniwersytet […]🍎 A co, gdyby tak zostać dietetykiem?
🍎 Jak się do tego przygotować?
🍎 Czego spodziewać się w codziennej pracy?
🍎 Jak się rozwijać w tym kierunku?Spieszymy z odpowiedzią 👀 Regulujcie odbiorniki, bo ten materiał rozwieje Wasze wątpliwości!Kilka słów o naszej prelegentce👇

Jestem dietetyczką kliniczną i psychodietetyczką. Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny, SGGW w Warszawie i Uniwersytet SWPS w Warszawie. Staż dietetyka realizowałam m.in. w St. Mary’s Hospital w Londynie. Jestem specjalistką przyjazną insulinoopornym (szkolenie SOIT). Przyjmuję pacjentów indywidualnych i wspieram merytorycznie programy wellbeing w korporacjach.
Na co dzień pomagam zapracowanym i przemęczonym ludziom zbudować zdrowe nawyki w stylu życia i wyjść z błędnego koła odchudzania, by czerpać radość z jedzenia (i życia). Podkreślam rolę uważności w kreowaniu nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia oraz wpływu jedzenia na funkcjonowanie organizmu. W swojej pracy łączę wiedzę i umiejętności z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki, co pozwala mi spojrzeć na człowieka jako całość, uwzględniając powiązania między psyche a soma.
Prowadzę podcast „Gosia Pielichowska o zdrowym stylu życia na luzie„, w którym poruszam tematy związane z dietetyką, psychodietetyką i zdrowiem mózgu.


Moje strony:
Podcast: www.pielichowska.pl/podcast
Instagram: https://www.instagram.com/gosia.pielichowska/
Facebook: https://www.facebook.com/pielichowska.dietetyk
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@gosia_pielichowska
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content