emiliadanczak

17 lipca 2023

Jakie możliwości daje młodym…Afryka? | dr Anna Masłoń-Oracz

Webinary

👉 Intryguje Cię temat przyszłości Afryki? Jak będzie się rozwijać gospodarczo i jakie przez to szanse stwarza dla młodych?👉 Chcesz się dowiedzieć jak wygląda wolontariat na tym kontynencie?👉 A może interesujesz się tematyką podejmowania wyzwań? Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy fachowcem w tych tematach, serdecznie zapraszamy Cię na nasze wydarzenie!🤩 Gościem naszego webinaru […]👉 Intryguje Cię temat przyszłości Afryki? Jak będzie się rozwijać gospodarczo i jakie przez to szanse stwarza dla młodych?
👉 Chcesz się dowiedzieć jak wygląda wolontariat na tym kontynencie?
👉 A może interesujesz się tematyką podejmowania wyzwań?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy fachowcem w tych tematach, serdecznie zapraszamy Cię na nasze wydarzenie!🤩

Gościem naszego webinaru będzie dr Anna Masłoń-Oracz. Jest doradcą ds. zarządzania strategicznego i międzynarodowej ekspansji firm. Pełnomocnik Rektora SGH ds. Afryki, adiunkt w Szkole Głównej Handlowej, autorka wykładów i szkoleń z zakresu zarządzania strategicznego, które prowadzi na trzech kontynentach (Europa, Afryka, Azja). Odbyła liczne wyjazdy studyjne do Senegalu, Rwandy, Zambii, Burundi, Tanzanii, Ugandy, Kenii i Chin.

Afryka narodziła się we mnie – tak często odpowiada na pytanie, skąd bierze się jej fascynacja tym kontynentem (zainteresowanie to trwa już ponad 20 lat). Zaczęło się od pracy wolontariuszki w Polskiej Akcji Humanitarnej (w latach 90. uczyła uchodźców z Afryki języka polskiego i kultury polskiej), potem była współpraca naukowa i działalność w ramach fundacji zajmujących się projektami w Afryce.
Jest menadżerem, głównym wykonawcą i koordynatorem projektu „Jean Monnet o Unii Europejskiej i współczesnej Afryce Subsaharyjskiej – podejście interdyscyplinarne AFROEU”. Od wielu lat związana też z rynkiem projektów UE. Była również Wiceprezesem Zarządu spółki Grupy PKN ORLEN – Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz członkiem Rady Nadzorczej Centrum Edukacyjnego Grupy PKN Orlen. Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej. Indeksowana w ogólnopolskiej bazie ZnaneEkspertki.pl. Ma za sobą 10 lat studiów i 17-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w środowiskach pozaeuropejskich. Ponad 100 wystąpień i prelekcji na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz publikacje w uznanych czasopismach i rozdziałach książkowych.
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content