emiliadanczak

11 lipca 2023

Jak zadbać o swoją przyszłość? – czyli Krakowski Świstak o ścieżkach kariery

Webinary

⬜️Zastanawiasz się, na co ukierunkować swoją przyszłość?Masz wątpliwości, czy wybrana przez Ciebie ścieżka jest tą właściwą?W takim razie ten webinar jest specjalnie dla Ciebie! 🟦Specjalista w dziedzinie mentoringu – Bartłomiej Świstak Piotrowski – podczas krótkiego spotkania przybliży rozwiązania zawiłości napotykanych na drodze rozwoju osobistego. Nasz prelegent jest konsultantem strategii w biznesie. Pomógł 600 właścicielom firm. […]


⬜️Zastanawiasz się, na co ukierunkować swoją przyszłość?
Masz wątpliwości, czy wybrana przez Ciebie ścieżka jest tą właściwą?
W takim razie ten webinar jest specjalnie dla Ciebie!

🟦Specjalista w dziedzinie mentoringu – Bartłomiej Świstak Piotrowski – podczas krótkiego spotkania przybliży rozwiązania zawiłości napotykanych na drodze rozwoju osobistego.

Nasz prelegent jest konsultantem strategii w biznesie. Pomógł 600 właścicielom firm.

👉Poprzez konsultacje mentoringowe i szkolenia optymalizuje procesy sprzedażowe i pomaga opracować początkowe metody dotarcia do klientów. Wraz ze swoimi klientami tworzy plan działania mający na celu rozwój ich biznesów (tzw. Cykl Świstaka). Robi to korzystając z innowacyjnych narzędzi typu Business Model Canvas czy Golden Circle.

👉Tworzy i koordynuje innowacyjne projekty takie jak: Slow Business Academy (organizacja w trybie slow), Eksperymentalna Agencja Reklamowa, Flying Octopus (turkusowy zespół game dev). Zaangażowany w inicjatywy: Turkusowe Śniadania w Krakowie oraz Linkedin Local Kraków, Kraków Miastem Startupówktóre skoncentrowane są na dzieleniu się wiedzą.
Mentor w projektach: KMS, FasterCapital i dla Województwa Małopolskiego oraz Tech Leaders i YBP. 😎

⬜️Jego referencje i potwierdzenia umiejętności można sprawdzić tutaj: www.linkedin.com/in/swistak-krakow/

Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content