emiliadanczak

11 lipca 2023

Jak Mapa Karier i inne zasoby internetowe pomogą Ci w wyborze ścieżki kariery? | Klaudia Stano

Webinary

Czy wiesz, że 3 na 10 dorosłych w Polsce chciałoby zmienić swój zawód, gdyby mogli oni jeszcze raz pokierować swoją ścieżką kariery? (źródło: Bilans Kapitału Ludzkiego, 2019) 👉 Weź sprawy w swoje ręce i pomyśl już dzisiaj o tym, jakie obszary zawodowe mogą być dla Ciebie najatrakcyjniejsze w przyszłości! 👨‍🎓 Tylko… w jaki sposób dowiedzieć […]Czy wiesz, że 3 na 10 dorosłych w Polsce chciałoby zmienić swój zawód, gdyby mogli oni jeszcze raz pokierować swoją ścieżką kariery? (źródło: Bilans Kapitału Ludzkiego, 2019)


👉 Weź sprawy w swoje ręce i pomyśl już dzisiaj o tym, jakie obszary zawodowe mogą być dla Ciebie najatrakcyjniejsze w przyszłości!👨‍🎓 Tylko… w jaki sposób dowiedzieć się, co mi się podoba, jeszcze przed rozpoczęciem prawdziwej pracy?🧐


👉 Internet jest pełen wartościowych informacji, jednak może przytłaczać mnogością dostępnych źródeł. Podczas spotkania pokażemy Ci gdzie znaleźć najciekawsze i bezpłatne zasoby – tak, aby oszczędzić Twój czas.

👉 Podczas godzinnego live’u dowiesz się gdzie szukać:

✅ rzetelnych informacji o pracy w najróżniejszych branżach;

✅ sprawdzonych informacji o kierunkach studiów, dostępnych po ukończeniu szkoły;

✅ zasobów, które skłonią Cię do karierowych refleksji i budowania samoświadomości.👉W skrócie: pokażę Ci masę wartościowych zasobów, które pomogą Ci podjąć decyzje o dalszym kierunku edukacyjno-zawodowym. Będą to zarówno materiały audio, video, jak i tekstowe – tak, aby każdy znalazł coś dla siebie 🤩 Pomyśl już dziś o swojej przyszłości – to się opłaci! Szczególnie, że w swoim życiu będziesz prawdopodobnie wykonywać kilka różnych zawodów.


👉 Gościem live’u będzie Klaudia Stano, która współtworzy Mapę Karier , innowacyjną platformę edukacyjną przybliżającą młodym ludziom nowoczesny rynek pracy. Klaudia na co dzień rozwija nowe funkcjonalności Mapy Karier, prowadzi wywiady z przedstawicielami ciekawych branż oraz tworzy zasoby edukacyjne dla uczniów i nauczycieli. Zajmuje się również analizą i wizualizacją danych, pomagając fundacji w podejmowaniu trafniejszych decyzji dotyczących rozwoju projektów. Serdecznie zapraszamy! 💙
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content