Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

aleksandra-jasek

25 lipca 2023

Czego nie wiesz o doradztwie biznesowym? | Dionizy Smoleń

Webinary

Czym charakteryzuje się praca w doradztwie?Jakich wymaga umiejętności i z czym się wiąże?Jakiego rodzaju doradztwa potrzebują podmioty i jakie są ich oczekiwania? Tym razem w roli eksperta wystąpi Dionizy Smoleń, który jest Partnerem w PwC, zajmującym się doradztwem dla Sektora Publicznego w Polsce. Specjalizuje się w usprawnieniach organizacyjnych, strategiach i programach rozwoju oraz marketingu gospodarczym. […]

Czym charakteryzuje się praca w doradztwie?
Jakich wymaga umiejętności i z czym się wiąże?
Jakiego rodzaju doradztwa potrzebują podmioty i jakie są ich oczekiwania?

Tym razem w roli eksperta wystąpi Dionizy Smoleń, który jest Partnerem w PwC, zajmującym się doradztwem dla Sektora Publicznego w Polsce. Specjalizuje się w usprawnieniach organizacyjnych, strategiach i programach rozwoju oraz marketingu gospodarczym. Od ponad 15 lat doradza administracji publicznej w procesach modernizacyjnych. Pełnił funkcje zastępcy dyrektora departamentu w Ministerstwie Gospodarki oraz Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Jest absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Projekt finansowany ze środków Miasta Krakowa.

Skip to content