emiliadanczak

25 lipca 2023

Coś z niczego, czyli jak wynieść swoją kreatywność na wyższy level? | Filip Kaczmarski

Webinary

Listopadowa szarzyzna uderza do naszych okien, drzewa zrzucają z siebie liście, a dni coraz szybciej mijają. Jesień to znakomity czas na wylewkę fundamentów pod postanowienia noworoczne czy po prostu zmiany – rozpoczęcie przygody w świecie social-mediów i budowanie zasięgów, nowej pracy, która da szansę na rozwijanie pasji, czy też szlifowania umiejętności, które dadzą fun. Każdy […]Listopadowa szarzyzna uderza do naszych okien, drzewa zrzucają z siebie liście, a dni coraz szybciej mijają.

Jesień to znakomity czas na wylewkę fundamentów pod postanowienia noworoczne czy po prostu zmiany – rozpoczęcie przygody w świecie social-mediów i budowanie zasięgów, nowej pracy, która da szansę na rozwijanie pasji, czy też szlifowania umiejętności, które dadzą fun.

Każdy powód jest dobry, aby wynieść swoją kreatywność na wyższy level! A jak to zrobić? No, o tym właśnie będzie ten webinar 🙂


Spotkanie jest absolutnym must-havem dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w świecie mediów tradycyjnych, kultury, social-mediów, marketingu czy chcą postawić swoje pierwsze kroki jako cyfrowi twórcy. Bez przeciągania, książkowych teorii i amerykańskich snów. Pogadamy przede wszystkim o przykładach z życia 🙂Podczas tego spotkania dowiesz się:

➡️ czy potrzebujesz CV w branży kreatywnej?
➡️ co warto pokazać swojemu przyszłemu pracodawcy?
➡️ jakie narzędzia pozwalają nam pobudzać kreatywność?
➡️ od czego zacząć swoją przygodę w socialach?
➡️ czy sprzęt i rozmiar mają znaczenie?
➡️ jakie będą trendy w świecie twórców w 2023 roku?Po tym spotkaniu z pewnością będziecie wiedzieć więcej, jak działać i z czego korzystać, aby wznieść kreatywność na wyższy poziom!Spotkanie poprowadzi Filip Kaczmarski – Project Manager w Salonie Marketingowym, klucznik Centrum Kreatywności Fabryka, freak social mediów, trendów internetowych, który w swoim portfolio ma tworzenie kampanii digitalowych dla Samsunga czy Microsoftu.
Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Skip to content