natalia_urbanska

25 lipca 2023

ABC zarządzania projektami | Michał Adamczyk

Webinary

👩‍💻Zarządzanie projektami to dla Ciebie nowość? A może masz już w tym temacie jakieś doświadczenia? W obu przypadkach nasz webinar pomoże wynieść Twoje umiejętności na wyższy poziom! Już 24 listopada o godz. 18.00 na FB Szkolnej Giełdy Pracy będziemy transmitować szkolenie, podczas którego usłyszysz o: 🔍 roli Project Managera we współczesnej organizacji🔍 trójkącie zasobów w […]


👩‍💻Zarządzanie projektami to dla Ciebie nowość? A może masz już w tym temacie jakieś doświadczenia? W obu przypadkach nasz webinar pomoże wynieść Twoje umiejętności na wyższy poziom!

Już 24 listopada o godz. 18.00 na FB Szkolnej Giełdy Pracy będziemy transmitować szkolenie, podczas którego usłyszysz o:

🔍 roli Project Managera we współczesnej organizacji
🔍 trójkącie zasobów w projekcie
🔍 strukturach i planowaniu przedsięwzięć
🔍 efektywnym zarządzaniu sobą
🔍 sprawnym koordynowaniu pracy zespołu projektowego


A jeśli podczas transmisji będziesz mieć jakieś pytania – chętnie na nie odpowiemy!

W roli eksperta wystąpi Michał Adamczyk – jest Prezesem Zarządu fundacji “Kraków Miastem Startupów”, gdzie odpowiada m.in. za program akceleracyjny dla start-upów technologicznych na początkowym etapie rozwoju. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i społecznymi. Ekspert ds. innowacji i doradca start-upów. Ocenił kilkadziesiąt modeli biznesowych dla Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest inżynierem informatyki stosowanej i magistrem zarządzania. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie dydaktyczne i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w obszarze zarządzania innowacjami. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”. Serdecznie zapraszamy!

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content