Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

aleksandra-jasek

17 lipca 2023

A jaka jest Twoja prawnicza supermoc? | Krzysztof Krupa

Webinary

Tym razem przygotowaliśmy coś dla przyszłych prawniczek i prawników  lub twórców i twórczyń internetowych!  „Za dużo osób studiuje prawo, nie ma szans już znaleźć dobrej pracy w tym zawodzie”… brzmi znajomo?  Nikt nie powiedział, że musi być prawdą!Można, na przykład, mieć supermoce i… zostać prawnikiem- YouTuberem! A jaka supermoc wyróżni Ciebie spośród prawników? Jeśli chcesz się dowiedzieć […]

Tym razem przygotowaliśmy coś dla przyszłych prawniczek i prawników 👩‍💼👨‍💼 lub twórców i twórczyń internetowych!

👩‍🎓 „Za dużo osób studiuje prawo, nie ma szans już znaleźć dobrej pracy w tym zawodzie”… brzmi znajomo? 🤔 Nikt nie powiedział, że musi być prawdą!
Można, na przykład, mieć supermoce i… zostać prawnikiem- YouTuberem!

A jaka supermoc wyróżni Ciebie spośród prawników?🤔

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o zawiłościach studiów prawniczych, aplikacjach adwokackich, czy edukowaniu w Internecie, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz webinar 7.04.2022r. o 18.00 na naszym FB!

A jeśli ciągle się wahasz, czy ta tematyka na pewno jest dla Ciebie… to zapraszamy Cię jeszcze bardziej!👩‍🎓

Naszym gościem będzie Krzysztof Krupa – założyciel kanału poPrawnie (obejrzeć można tutaj: https://www.youtube.com/c/poPrawnie) a prywatnie perkusista, sportowiec i miłośnik Bałkanów 🌍

Skip to content