Wolontariusz w recruitment team

NeuroN Foundation

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

🌟 Przyłącz się do największej w Polsce społeczności startupowo-biznesowej 🌟 Jesteśmy pierwszą taką społecznością zbudowaną z ramienia fundacji. Zajmujemy się realizacją innowacyjnego startupu społecznego EDUTECH! Projekt, który tworzymy, cieszy się wsparciem firm, takich jak Google i Amazon. Poszukujemy zaangażowanych osób, które dołączą do naszego zespołu w roli wolontariusza-rekrutera. Naszym głównym celem jest stworzenie innowacyjnej platformy, która skupia się na CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), SDG (Celach Zrównoważonego Rozwoju) i EB (Employer Branding). Za jej pomocą będzie można m.in.: zdobywać stypendia i mikrogranty. Pracujemy zdalnie i wieczorami. W naszym modelu działania cenimy wysokie zaangażowanie, ponieważ wierzymy, że to ono prowadzi do osiągania sukcesów. Dlatego też ambitne jednostki zapraszamy do udziału w zarządzie, gdzie będą miały maksymalną możliwość rozwijania swojego potencjału. Jesteśmy fundacją, jednak naszym celem jest ekspansja na rynki zachodnie. Posiadamy już kilka ważnych partnerstw zagranicznych, które wesprą nas w realizacji tego planu. Tworzenie tej społeczności pozwala nam razem po godzinach robić coś ciekawego, rozwijać się, wzajemnie od siebie uczyć i korzystać ze wsparcia innych. Dla niektórych z nas jest to sposób na zdobycie dokumentów referencyjnych w ramach stażu, a dla innych pomysł na ciekawe zajęcie po pracy. Jeśli jesteś zainteresowany(a), prześlij swoje zgłoszenie (CV i krótki opis siebie) na recruitment@smartoakprojects.com Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wymagania:

Jeśli masz jakieś pierwsze doświadczenie w rekrutacji to super, ale jeśli nie to nauczymy cie wszystkiego krok po kroku. Minimum to : - swoboda w rozmowach telefonicznych lub video - język polski na poziomie min. B2/C1

Okres trwania:

Możesz z nami działać tak długo jak chcesz pod warunkiem, że utrzymasz swoją aktywność - osoby, które potrzebują urlopu powyżej miesiąca muszą tymczasowo zamrozić swoją działalność w fundacji. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które nie odpowiadają na wiadomości - jeśli bez słowa znikasz na miesiąc i nie odpowiadasz na wiadomości to również podziękujemy ci za współpracę. Wynika to z tego, że nie chcemy trzymać w naszej społeczności duchów - to demotywuje osoby aktywnie działające.

Co oferuje firma:

Każdy członek naszej społeczności może korzystać z systemów motywacyjnych, w których za zaangażowanie do zdobycia są konta premium i karty podarunkowe (Netflix, H&M, HBO, Canva, Hebe, Grammarly, Uber etc.) Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, z których korzysta między innymi: Tesla, Harvard, Allianz, Twitter, Facebook, Netflix, Linkedin, Udemy etc. To świetna okazja, by zobaczyć jak wygląda działanie w startupie od środka. W działaniu opieramy się również o sztuczną inteligencję chat GPT 4 i generator grafik DALL-E, do których każdy członek naszej społeczności otrzymuje darmowy dostęp również w celach prywatnych. Każdy z działaczy może też korzystać z darmowych zajęć z języka angielskiego i chińskiego.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content