Wolontariusz w Europejskim Instytucie Rozwoju

Stowarzyszenie Europejski Instytut Rozwoju

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Europejski Instytut Rozwoju to organizacja zrzeszająca przedstawicieli środowiska akademickiego, praktyków biznesu, ekspertów edukacyjnych oraz studentów. Nadrzędnym celem działalności Instytutu jest inicjowanie współprac między światem biznesu a środowiskiem akademickim. Działalność Europejskiego Instytutu Rozwoju ma na celu stworzenie sprzyjającego środowiska dla rozwoju przedsiębiorczości i edukacji. Poprzez łączenie ekspertów, wykładowców akademickich, przedsiębiorców i studentów, Instytut kreuje nowe standardy w dziedzinie edukacji i biznesu, umożliwiając jednocześnie rozwój społeczno-gospodarczy. Instytut angażuje się również w działania na rzecz poprawy klimatu biznesowego i edukacyjnego, wspierając projekty społeczne i inicjatywy proinnowacyjne. Obecnie poszukujemy:

Wolontariuszy, którzy będą współpracować ze stowarzyszeniem przy organizacji działań statutowych

Sposób aplikacji: Wypełnienie formularza poprzez stronę https://euir.pl/dolacz

Wymagania:

  • otwartość w nawiązywaniu kontaktu z drugim człowiekiem,

  • płynne porozumiewanie się w języku polskim,

  • doświadczenie w marketingu (tworzenie tekstów, grafiki) MILE WIDZIANE
Twoim atutem będzie doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz pozyskiwanie darczyńców, sponsorów i grantów.

Okres trwania:

Szukamy osoby, która zostanie z nami na stałe, z możliwością zatrudnienia z wynagrodzeniem.

Co oferuje firma:

W ramach współpracy zapewnimy Ci możliwość:

  • budowania swojego wizerunku,
  • współpracy z renomowanymi partnerami,
  • tworzenia tekstów eksperckich na bloga i media społecznościowe,
  • uczestnictwa w szkoleniach i kursach rozwijających członków organizacji,
  • zwiększania swoich kompetencji.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content