Wolontariat w LEVEL UP

Stowarzyszenie LEVEL UP

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Cześć! Mieszkasz w Łodzi lub w okolicach i chciał(a)byś sprawdzić się w organizowaniu eventów, zarządzaniu projektami czy prowadzeniu szkoleń? A może już działasz w tym obszarze lub planujesz z nim przyszłość i chciał(a)byś zdobyć cenne doświadczenie? Albo po prostu szukasz nowej, kreatywnej zajawki, która zapewni ci wspaniałe wspomnienia, cenne doświadczenie i nowe przyjaźnie? - Stowarzyszenie LEVEL UP to miejsce idealne dla ciebie! Jesteśmy organizacją działającą w dużej mierze online, jednak pragniemy rozwijać nasze działania stacjonarne, które głównie mają miejsce na terenie Łodzi i jej okolic. Nadal nie jesteś przekonany? To słuchaj tego! Gwarantujemy: DUŻO WYJAZDÓW, DOBREJ ZABAWY, INSPIRUJĄCYCH LUDZI I WSPOMNIENIA NIE DO ZAPOMNIENIA! rozwój i możliwość wpisania pierwszych doświadczeń zawodowych do CV kursy językowe genialne spotkania integracyjne oraz wyjazdy szkoleniowo-integracyjne możliwość wzięcia udziału w wymianach międzynarodowych (w kraju i za granicą!!!) wiele ciekawych szkoleń, które pomogą ci rozwinąć skrzydła w branży, jak i zarówno przyczynią się do twojego samorozwoju możliwość wcielania w życie własnych pomysłów dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych (dajemy Wam luz w trakcie wystawiania ocen i sesji) A w zamian oczekujemy od ciebie jedynie: gotowości do działania stacjonarnego (na terenie Łodzi/województwa łódzkiego) dużo energii i zapału do pracy dużej elastyczności i przygotowania na to, że plan może ulec zmianie kreatywności umiejętności współpracy chęci podróżowania i uczestnictwa w różnych wydarzeniach odwagi i łatwości w nawiązywaniu kontaktów mile widziana znajomość języka angielskiego (jeśli chcesz brać udział w wydarzeniach międzynarodowych, które organizujemy w Łodzi i okolicach) Jak widzisz, argumenty mówią same za siebie, więc nie pozostało nic innego, jak tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy i dołączyć do naszej ekipy: https://forms.gle/JN9W1qkTqzGLnWif9 A jeśli chciał(a)byś poznać nas i nasze działania bliżej, to 12 sierpnia od godziny 10.00 do 14.30 będziemy czekać na ciebie w Parku na Zdrowiu w Łodzi podczas “Festynu lokalsów z osobami zza granicy” podczas którego skupimy się na eko-aktywnościach i dyskusji na temat barier, stereotypów i tego co nas łączy. Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału, wypełnij formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjCRz4Mf91v7E6VfhCsrZXXFwsvzTZc3pGHXijF6OXPodN3w/viewform

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content