Stażysta Kreatywny w dziale Marketingu i SEO

Chabazie - rośliny dla Twojego domu

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Jesteś roślinomaniakiem i kochasz marketing? Pasujesz do naszej dżungli! Poszukujemy stażysty do działu Marketingu sklepu internetowego z roślinami domowymi. Szukamy osoby z pomysłami, dużą energią i otwartą głową. Obowiązki: - Wsparcie w tworzeniu contentu na social media (IG, FB, TikTok) - Copywriting uwzględniający SEO do artykułów na Bloga - Dbanie o SEO strony internetowej Nie wymagamy od Ciebie wszystkiego, Twój zakres obowiązków dogramy wspólnie w trakcie naszej pierwszej rozmowy! Staż u nas pogodzisz na spokojnie z szkołą czy studiami! Jesteśmy z Krakowa, więc z uwagi na pracę przy nagrywkach szukamy kogoś z tych okolic.

Wymagania:

- Znajomość obsługi Social Mediów: IG, FB, TikTok - Zmysł artystyczny - Otwarta głowa - Zainteresowanie marketingiem i SEO - Zarządzanie czasem - Chęć do nauki Opcjonalne ale rekomendowane :D - Otwartość na publikację swojego wizerunku w social mediach - Zainteresowanie roślinami

Okres trwania:

Szukamy osoby na 3 miesięczny bezpłatny staż z możliwością dalszego zatrudnienia :D

Co oferuje firma:

Oferujemy: - Cenne doświadczenie w marketingu i nie tylko (jeśli będziesz zainteresowny/a cała nasza wiedza z zakresu administracji, roślin, przedsiębiorczości czy jakakolwiek inna stoi otworem) - Nie wymagamy określonej ilości godzin tygodniowo, wszystko dogramy tak aby pasowało to jednej i drugiej stronie - Rozwinięcie własnych umiejętności w zakresie marketingu i SEO - Partnerską atmosferę - Wewnętrzne szkolenia - Dostęp do profesjonalnego sprzętu fotograficznego - Referencję po zakończeniu stażu Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy wierzą w innych młodych - chcemy dać wam szansę na naprawdę fajną współpracę i rozwój dla was

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content