Szczegóły oferty

Opis:

wsparciem użytkowników i partnerów systemu xSale odpowiadać na pytania i rozwiązywać problemy konfigurować zgodnie z potrzebami pomagać klientom xSale rozpoczynać pracę na nowych kanałach, platformach eCommerce konfigurować i uruchamiać integrację z nowymi kanałami przygotowywać materiały wspierające użytkowników np instrukcje, FAQ

Wymagania:

znajomości podstaw handlu internetowego nienagannej komunikatywności biegłości w wykorzystywaniu narzędzi internetowych i biurowych chęci pomagania i skutecznego rozwiązywania zgłoszeń doświadczenia jako operator sklepu internetowego lub w sprzedaży na platformach e-commerce będzie mile widziana

Okres trwania:

link do aplikowania na staż : https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ec1afe6ab94d4b8c971a21f4c6c812a2 termin od maj 2023

Co oferuje firma:

staż w zespole świetnych specjalistów w zwinnych metodykach pracy możliwość zostania z nami na dłużej udział w sukcesie firmy rozwijającej się dużo szybciej niż rynek szkolenia produktowe i technologiczne pracę z najnowszymi technologiami narzędziami Microsoft oraz Comarch udział w ciekawych i innowacyjnych projektach działających na bardzo dużej ilości danych, z których będziesz dumny komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym biurowcu klasy A

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content