Staż w Business Development

MindMatch.pl

Płatne

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Szukamy osoby, która pomoże nam rozbudować bazę specjalistów na mindmatch.pl/znajdz-terapeute - czyli będzie pisała maile do psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, logopedów itd i przekonywała ich do rejestracji na naszej platformie. Posiadamy schematy wiadomości do każdego z tych typów specjalistów (z jednym krótkim fragmentem, który trzeba modyfikować), zatem praca polega przede wszystkim na: 1.znalezieniu specjalisty i jego maila (ale to jest raczej proste 2.upewnieniu się czy już nie został mail wysłany (wyszukanie maila ctrl+f w naszym formularzu) 3.wysłaniu maila z zaproszeniem (ze gotowych schematów) 4.10% średnio odpowiada z prośbą o formularz rejestracyjny —> wtedy wysyłamy maila z formularzem (tez mamy gotowy schemat dla różnych płci) 5.5% średnio potem wypełnia formularz - trzeba im przypominać raz na jakiś czas żeby to zrobili O nas: Jesteśmy startupem, który buduje oparty na sztucznej inteligencji chatbot dopasowujący pacjentów do psychoterapeutów na podstawie rozpoznanych objawów pacjentów i doświadczenia specjalistów. Link do chatu: mindmatch.pl/chat. Wierzymy, że dzięki nam będzie wkrótce łatwiej znaleźć dobrze dobranego do siebie psychoterapeutę.

Wymagania:

Nie mamy szczególnych wymagań poza statusem ucznia/studenta i wiekiem poniżej 26 lat. Oczekujemy conajmniej 80 wysłanych maili z zaproszeniem tygodniowo, również w roku szkolnym. Cenimy sobie zdolność do przekonywania ludzi że nasze rozwiązanie ma sens i komunikatywność, ale wiadomo że nie jest to łatwe do sprawdzenia. Przyjmujemy od 16 roku życia aczkolwiek osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać zgodę rodzica.

Okres trwania:

Nie jest to długoterminowa praca, raczej z końcem września (max października) nie będziemy już dłużej potrzebować wsparcia, ale może być to dobry sposób na zarobienie gotówki przed rokiem szkolnym.

Co oferuje firma:

Oferujemy wynagrodzenie bazowane na liczbie wysłanych maili z zaproszeniem (3,25 zł za każdy), liczbie specjalistów którzy odpowiedzieli (8 zł za każdego) i liczbie specjalistów, którzy wypełnili formularz (20 zł za każdego). Oczywiście jeśli posiadasz też znajomych / spokrewnionych terapeutów i namówisz ich do rejestracji to dostaniesz za to 3,25+8+20 = 31,25 zł. Podobnie jakbyś wypróbował/a wstawianie postów na grupach na Facebooku albo inne metody pozyskiwania - nie rozliczamy się za każde takie działanie, ale jak już kogoś pozyskasz (tj. wypełni formularz rejestracyjny) to zarobisz 31,25 zł. Rozliczamy się na koniec miesiąca na podstawie Twojej deklaracji liczby wysłanych maili oraz dodatkowo godzin pracy (kwestie prawne) i według umowy zlecenie (gdzie netto=brutto). Na podstawie naszych doświadczeń - razem z szukaniem maila, sprawdzeniem czy już został wysłany i wysłaniem zaproszenia, w godzinę da się wysłać na spokojnie wysłać 8, a przy mocnym skoncentrowaniu się 10 maili, zatem twoja „godzinówka” będzie wynosiła 26-32 zł za godzinę przy założeniu że nikt by nie odpisał. Do tego oczywiście jednak ktoś odpisze (średnio 10% odpisuje i 5% się rejestruje) i przy tych wskaźnikach będziesz zarabiać 31-37 zł za godzinę. Umawiamy się jednak na minimum 100 wysłanych maili tygodniowo. Poza tym praca w firmie, która zajmuje się zdrowiem psychicznym oraz sztuczną inteligencją może potem pomóc Ci w dalszej karierze zawodowej jako ładny wpis w CV :)

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content