Specjalista ds. Kluczowych Klientów [PRACA ZDALNA]

InConventus Group

Płatne

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Pracujemy zdalnie i realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię. OBOWIĄZKI: ⦿ Zaproszenie uczestników do udziału w projektach realizowanych przez InConventus Group ⦿ Utrzymywanie kontaktów oraz trwałych relacji biznesowych ⦿ Utrzymywanie klientów w systemie CRM ⦿ Prowadzenie korespondencji biznesowej ⦿ Połączenia za pomocą telefonii VoIP ⦿ Tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych. ⦿ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów ⦿ Aktywna interakcja z innymi działami firmy ⦿ Codzienne raportowanie ⦿ Ciągły rozwój i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagania:

⦿ Gotowość do podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej (B2B) ⦿ Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces ⦿ Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań ⦿ Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów ⦿ Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do Klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi Klientami ⦿ Doświadczenie w sprzedaży (w tym sprzedaż produktów lub usług online) – będzie dodatkowym atutem ⦿ Skuteczność w realizacji założonych planów ⦿ Zorganizowane miejsce pracy (komputer / laptop, internet o szybkości co najmniej 2 Mb / s)

Co oferuje firma:

⦿ Możliwość realizacji zadań nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie, oraz w warunkach globalnego lockdown ⦿ Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy ⦿ Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych ⦿ Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów ⦿ Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole, zorientowanym na realizację celów ⦿ Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań, w tym też telefonie VoIP i niezbędne programy ⦿ Dobry grafik pracy; ⦿ Szkolenie firmowe na etapie wdrażania, wsparcie od managera działu. Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają – Aplikuj! https://inconventus.com/pl/b2c/

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content