Promotor Szkoły Programownia

Giganci Programowania

Płatne

Dla pełnoletnich

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Cześć, tu Giganci Programowania!

Giganci Programowania to szkoła programowania dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 19 roku życia, która na polskim rynku działa od 2015 roku. Uczniowie Gigantów poznają środowiska i języki programowania, ucząc się m.in. tworzenia gier oraz programów komputerowych, projektowania aplikacji mobilnych i stron internetowych, a także rozwijając ogólne kompetencje cyfrowe i graficzne.

W związku z rozwojem działalności Gigantów poszukujemy osoby na stanowisko Promotora. Jeżeli szukasz pracy dodatkowej, nie boisz się rozmawiać z ludźmi i jesteś zorientowany na cel, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Będziesz miał okazję promować nasze kursy, warsztaty i zajęcia w różnych placówkach edukacyjnych. Nie wymagamy żadnego doświadczenia, zależy nam na Twoich umiejętnościach komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Obowiązki:

 • aktywne pozyskiwanie kontaktów do potencjalnych klientów - rozmowa z rodzicami, odbierającymi dzieci ze szkoły,

 • przedstawianie oferty darmowych lekcji programowania,

 • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

 • promowania działań Gigantów Programowania.

Oferta:

 • pracę dodatkową w godzinach popołudniowych (przedział między 11:30, a 18:00)

 • elastyczne godziny pracy i możliwość wygodnego ułożenia grafiku,

 • praca na podstawie umowy o dzieło,

 • prowizja za każdy pozyskany kontakt do potencjalnego klienta,

 • dodatkowa prowizja za każdego zdobytego leada powyżej targetu,

 • dużą samodzielność i realny wpływ na rozwój Gigantów,

 • narzędzia potrzebne do pracy.

Wymagania:

Wymagania:

 • umiejętności komunikacyjne,

 • umiejętności negocjacyjne,

 • zorientowanie na cel,

 • dyspozycyjność min 2-3 dni w tygodniu.

Dodatkowym atutem będzie:

 • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Co oferuje firma:

Stawka:

 • 4200 zł - średnie zarobki przy pracy 5 dni w tygodniu - wynagrodzenie to prowizja za każdy pozyskany kontakt do rodzica (160 zł za pierwsze 20 kontaktów i 10 zł za każdy następny - średnia na akcje to 25-35 leadów)

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content