Praktyki zdalne w dziale Turystyki

InConventus Group Sp. z o.o.

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

InConventus Group jest organizatorem wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych. Poszukujemy ambitnych kandydatów/kandydatek na praktyki w dziale Turystyki.  Jesteś osobą ciekawą świata, która nie boi się wyzwań? Pasjonują Cię podróże i potrafisz szybko odnaleźć się w nowych warunkach? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! 

ZADANIA:
⦿ Wsparcie dla naszych działów (Marketingu, Obsługi Klienta, Rezerwacji). 
⦿ Wyszukiwanie połączeń lotniczych. 
⦿ Wsparcie przy organizacji noclegów i atrakcji. 
⦿ Przygotowywanie materiałów dotyczących naszych wyjazdów. 
⦿ Pomoc przy organizowaniu autorskich spotkań z podróżnikami.

 

Wymagania:

KOGO SZUKAMY? 
⦿ Poszukujesz pierwszego doświadczenia zawodowego i chcesz rozpocząć karierę?
⦿ Potrafisz dobrze organizować swój czas i realizować zadania zgodnie z planem? 
⦿ Lubisz wyzwania?
⦿ Lubisz działać zespołowo?
⦿ Lubisz działać zespołowo?
⦿ Dobrze obracasz się w środowisku MS Office - MS Excel, Power Point, MS Word?
⦿ Używasz biegle języka angielskiego? (poziom B2)

Okres trwania:

3-miesięczne praktyki w wymiarze 20 godz. w tygodniu (elastyczne dostosowanie godzin).

Co oferuje firma:

PROPONUJEMY:
⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy perspektywę rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia i przede wszystkim praktycznej wiedzy w branży podróżniczej.
⦿ Przyjazne, młode i inspirujące środowisko w rozwijającej się firmie.
⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych.
⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.
⦿ Referencje po zakończeniu praktyk.
⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży.
⦿ Sporą dawkę wiedzy w zakresie organizowania wyjazdów firmowych.
⦿ Pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, niekorporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie.

Odpowiadają Ci nasze warunki? Spełniasz kryteria? 
Dołącz do naszego teamu!  Przejdź do formularza zgłoszeniowego ➡https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdQsPWXAhaBJ19DZhUyctmXZdVV7ULSU3yxiV5kmk-41zh1w/viewform

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content