PRAKTYKI W LEVEL UP - Translations Masters/Marketing Masters

LEVEL UP

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Stowarzyszenie LEVEL UP szuka wolontariuszy i praktykantów, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje społeczno-zawodowe i realizować z nami ciekawe projekty! Obecnie prowadzimy rekrutacje dla tłumaczy oraz montażystów filmów/osób chętnych do działania na kanale YouTube.

 

Zależy nam szczególnie na tłumaczach języka rosyjskiego, ale jeśli znasz dobrze hiszpański lub angielski również skontaktuj się z nami! 😊

Współpraca możliwa od zaraz! Możliwość realizacji praktyk studenckich!

Wymagania:

Wymagania: 

 

  • minimalny wiek to 13 lat (od osób niepełnoletnich, wymagana będzie zgoda rodziców)
  • język angielski min. B2 w przypadku chęci realizacji projektów międzynarodowych (w przypadku projektów wschodnich - język rosyjski)

 

Co oferuje firma:

1. Tłumaczy zapraszamy do aplikowania do Translations Masters. Osoby działające w tym zespole zajmują się tłumaczeniem różnego rodzaju treści takich jak:

·       zawartości strony internetowej min. opisy projektów, treści zakładek, wspomnienia z mobilności

·       dokumentów wewnętrznych min. umowy, formularze, regulaminy, opisy, dokumenty wewnętrzne, ogłoszenia i komunikaty do zespołu

·       dokumentacji projektowej min. zgody, regulaminy, treści infopacków, formularze zgłoszeniowe

Nasz proces ma dwustopniową weryfikację, więc każde zrobione tłumaczenie przechodzi przez korektę i weryfikację, dlatego wykonujesz także korektę tłumaczeń innych osób. Tłumaczenia na konkrety język - angielski, rosyjski oraz hiszpański. Znajomość języka najlepiej na poziomie C1. Szczególnie mile widziani studenci filologii i lingwistyki.

Wykorzystywane narzędzia:

·       SmartCat

·       Google Documents

 

2. Osoby interesujące się montażem filmów oraz działaniem na kanale YouTube zapraszamy do Marketing Masters:

Marketing Masters dba o zewnętrzny wizerunek LEVEL UP. W tym zespole promujemy misję, wizję i wartości Stowarzyszenia, dajemy upust kreatywności, chęci rozwoju. 

Jeśli poszukujesz wyzwań, drogi rozwoju i świetnie poruszasz się po mediach społecznościowych, to zapraszamy do nas! Wspólnie dopasujemy Twoje zainteresowania, do naszych projektów i działań.

 

Youtube Creators

 

  • Projektowanie scenariuszy filmów tworzonych na Youtube
  • Operowanie kamerą, nagrywanie istotnych wydarzeń/wywiadów
  • Przeistoczenie się w reportera/dziennikarza/prowadzącego program
  • Montowanie materiałów audiowizualnych
  • Opracowanie graficzne do montażu
  • Publikowanie treści i odpowiadanie na komentarze/pytania/opinie
  • Współpraca z Social Media Ninja: bazowanie na połączeniu TikTok - Instagram - Youtube

ZGŁOSZENIA:

https://forms.gle/tmmx6Ui6FaGRgsjx9

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu: wolontariat@levelupngo.com

Więcej informacji o Stowarzyszeniu: https://levelupngo.com

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content