(PRAKTYKA ZDALNA) Digital Graphic Designer

InConventus Group

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Poszukujemy zaangażowanych pełnych inicjatywy, lubiących się uczyć praktykantów z wysoko rozwiniętym poczuciem estetyki, kreatywnych i wykazujących się samodzielnością w codziennej pracy. Bazujemy na szczerej i otwartej komunikacji, w której każdy pomysł spotyka się z zainteresowaniem. Tutaj możesz rozpocząć przygodę z grafiką i marketingiem - Dołącz do nas! CO ZYSKASZ: ⦿ Wesprzesz dział w tworzeniu grafik do wszelakich kanałów marketingowych; ⦿ Przygotowywaniem cyfrowych materiałów wizualnych, m.in. broszur marketingowych, raportów, ilustracji blogowych, infografik, projektów stron www czy materiałów na social media; ⦿ Rekomendowanie najlepszych rozwiązań opartych o nowoczesne trendy; ⦿ Będziesz wspierać projekty dotyczące kreowania branding firmy; ⦿ Nauczymy Cię tworzyć grafiki reklamowe i materiały na Social Media; ⦿ Otrzymasz od nas profesjonalne szkolenie, na którym poznasz podstawy dbania o estetykę, wysoki poziom kreacji i spójny wizerunek graficzny; ⦿ Wszystkim naszym praktykantom wystawiamy referencje; ⦿ Jedyne co musisz zainwestować to swój czas i zaangażowanie.

Wymagania:

⦿ Samodzielność w wykonywaniu projektów na czas; ⦿ Biegła znajomość Adobe CC, w tym Photoshop, Illustrator i InDesign, oraz Canva; ⦿ Dobre oka, poczucie estetyki, dbanie o szczegóły i spójność identyfikacji obsługiwanych brandów; ⦿ Zdolność do realizacji zadań na podstawie briefu; ⦿ Budowanie i utrzymywanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych oraz pozytywnego podejścia do pracy, motywacji, chęci rozwoju; ⦿ Zrozumienie podstaw kompozycji oraz percepcji; ⦿ Zainteresowanie aktualnymi trendami w reklamie i designie; ⦿ Zaangażowanie w powierzone zadania. ⦿ Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferuje firma:

⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia; ⦿ Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 25 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni); ⦿ Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie Graphic Designer i Marketing; ⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych; ⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań; ⦿ Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio); ⦿ Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki; ⦿ Referencje po zakończeniu praktyk; ⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży; ⦿ Pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, nie korporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie. Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają - APLIKUJ https://inconventus.com/pl/praktyka-zdalna-specjalista-digital-graphic-designer/

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content