Montażysta | Gazeta Kongresy

Gazeta Kongresy | Fundacja Media Przyszłości

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Poszukujemy osoby obrabiającej i dbającej o jakość materiałów wideo oraz audio – podcastów. Jeżeli YouTube, TikTok czy Spotify Ci są doskonale znane, to świetnie odnajdziesz się w roli montażysty/montażystki.

Wymagania:

W naszej organizacji oczekujemy przede wszystkim realizacji, na najwyższym poziomie, powierzonych zadań i wywiązywania się z ustalonych obowiązków. Szczególnie cenimy Twoją proaktywność i zaangażowanie – wychodzenie z własnymi inicjatywami i pomysłami.

Okres trwania:

Współpracę i moment jej rozpoczęcia, ustalamy indywidualnie z kandydatem.

Co oferuje firma:

Gazeta Kongresy to największe młodzieżowe media o ogólnopolskim zasięgu, które możesz tworzyć razem z nami! Co zyskasz dołączając do naszego zespołu? Współtworząc Gazetę Kongresy nauczysz się wielu nowych rzeczy, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz zupełnie nowe różnorodne kwalifikacje zawodowe. Dołączysz do profesjonalnej organizacji i zdobędziesz redakcyjne doświadczenie, zdobywając wiele mówiący i znaczący wpis w swoim CV, stawiając swoje pierwsze kroki na zawodowej drodze – w mediach i wielu innych branżach. W redakcji spotkasz osoby, takie jak Ty – ambitne, wyróżniające się w swoim działaniu, którym zależy na zabraniu głosu w ważnych sprawach. Poznasz osoby z całej Polski, w różnym wieku, z różnorodnym doświadczeniem. Wspólnie tworzymy wyjątkowy zespół – sieć osób, które łączą wspólne wartości, idee i zainteresowania.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content