Młodszy specjalista ds. wsparcia klientów ze znajomością języka niemieckiego (Szczecin lub zdalnie)

Diebold Nixdorf

Płatne

Dla pełnoletnich

Zdalnie lub Stacjonarnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf i rozpocznij karierę w firmie technologicznej, która zmienia sposób płatności na świecie. Jesteśmy z Tobą, gdy zamawiasz cheesburgera. Jesteśmy z Tobą, gdy robisz zakupy. Jesteśmy z Tobą, gdy wypłacasz pieniądze. Jesteśmy z Tobą, gdy tankujesz auto. Naszym celem jest dostarczać rozwiązania, które ułatwią Twoje codzienne życie. Firma Diebold Nixdorf to światowy leader w produkcji bankomatów, kas samoobslugowych i sytemów POS. Nasze technologie wdrażane są w największych sieciach sklepów, styczność z naszymi produktami mają codziennie miliony osób. W tym również Ty. Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, ale dla osób mieszkających w innych częściach Polski oferujemy możliwość pracy zdalnej. Zadania: · Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji · Współpraca ze starszymi specjalistami - dostarczanie szczegółowych informacji o podjętych działaniach, wspólne rozwiązywanie problemów · Aktualizacja systemu (rejestracja informacji dot. połączeń, podjętych działań i zaproponowanych rozwiązań) Aplikuj pod linkiem: https://eeug.fa.us6.oraclecloud.com/hcmUI/CandidateExperience/en/sites/CX/job/6794/?utm_medium=jobshare

Wymagania:

· Biegła znajomość języka niemieckiego (co najmniej na poziomie B2) · Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie B2) · Gotowość do pracy zmianowej · Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office · Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

Okres trwania:

Umowa na rok na pełen etat, następnie umowa na czas nieokreślony

Co oferuje firma:

· Umowę o pracę na pełny etat · Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy · Dostęp do najnowocześniejszych technologii · Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach) · Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy · Pracę w międzynarodowym zespole · Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach · Szeroki zakres benefitów: · Ubezpieczenie na życie, · Prywatną opiekę medyczną, · Kartę Multisport, · 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy, · dostęp do platform szkoleniowych, · możliwość pracy w pełni zdalnej, · program poleceń pracowniczych.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content