Junior IT rekruter

Bertek Polska Sp. z o.o.

Płatne

Dla pełnoletnich

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Do naszego polskiego zespołu szukamy junior IT rekrutera, z którym podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jak realizować zadania tj:

  • poszukiwać, kwalifikować i pozyskiwać kandydatów z branży IT,
  • prowadzić proces rekrutacyjny od A do Z
  • współpracować z innymi firmami (Klientami, Partnerami, Dostawcami)
  • pracować na systemach branżowych
W zamian oczekujemy zaangażowania, uczciwości i pozytywnego nastawienia. Zapraszamy do rozmowy kandydatów którzy:
  • chcą rozwijać się w obszarze HR i rekrutacji
  • potrafią pracować wielo-zadaniowo z zachowaniem samodyscypliny
  • są aktywnymi użytkownikami social mediów
  • znają język angielski lub francuski na poziomie min. B2 (warunek konieczny).

Wymagania:

samodzielność, rzetelność, konsekwencja w działaniu, bardzo dobra komunikacja również w j. angielskim

Okres trwania:

praca możliwa od już, na pełen etat, ale rozważymy opcje części etatu np. 4 dni w tygodniu albo mi.n 5 godzin dziennie.

Co oferuje firma:

- doświadczenie z międzynarodowym środowiskiem branżowym - sympatyczną i profesjonalna atmosferę, oparta na zaufaniu i szacunku - umowę stażową, a po niej UoP na czas nieokreślony, - premie rekrutacyjne, - pakiet medyczny i karta sportowa, - Afterworki - spotkania gronie pozytywnie zakręconych

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content