Fotograf/ Fotografka we Wrocławiu

Stowarzyszenie Kontrasty

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Misją Stowarzyszenia Kontrasty jest edukacja na temat polaryzacji społecznej oraz baniek informacyjnych, które pogłębiają stereotypy i uprzedzenia. Uważamy, że budowanie wrogiego podziału na “MY” i “ONI” utrudnia dyskusję oraz zamyka drogę do porozumienia stron o odmiennych poglądach. Chcemy pokazywać, że świat nie jest czarno-biały oraz budować postawę szacunku do osób mających inne spojrzenie na świat. Obecnie członkowie Stowarzyszenia realizują projekt "My i oni" w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - międzynarodowego programu Komisji Europejskiej. Szukamy fotografa, do którego zadań będzie należeć wykonywanie fotorelacji podczas realizowanych przez nas wydarzeń stacjonarnych (spotkań, rozmów, warsztatów) we Wrocławiu. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, zapraszamy do zaangażowania się w realizowane przez nas projekty - to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Szukamy również Praktykantów/ Wolontariuszy do innych zespołów (m.in. zespołu merytorycznego, kreatywnego, ds. mediów społecznościowych). Jeśli zaciekawiła Cię idea projektu - napisz do nas! Lokalizacja: Wrocław

Wymagania:

Umiejętność wykonywania estetycznych fotorelacji z wydarzeń, dyspozycyjność we Wrocławiu. Mile widziany własny sprzęt oraz umiejętności podstawowej obróbki zdjęć.

Okres trwania:

Nabór prowadzimy na bieżąco. Czas trwania praktyki zależy od indywidualnych ustaleń z Wolontariuszem/ Wolontariuszką. Zapraszamy do kontaktu!

Co oferuje firma:

Oferujemy: - odbycie praktyk w szkole/ na uczelni w przypadku analogicznego zakresu wymaganych obowiązków; - możliwość realizowania własnych pomysłów i sprawdzenia swojej kreatywności; - możliwość stworzenia/ rozbudowania portfolio; - indywidualne referencje oraz zaświadczenie o odbyciu praktyk/ wypełnienie dzienniczka praktyk jeśli jest wymagany; - możliwość poznania inspirujących ludzi; - dołożenie cegiełki do realizacji projektu społecznego w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności - międzynarodowego programu Komisji Europejskiej; - satysfakcję z realnego działania na rzecz rozwoju dialogu społecznego!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content