Europejski Program Stażowy World Youth Alliance Europe

World Youth Alliance Poland

Dla pełnoletnich

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Organizacja World Youth Alliance poszukuje przyszłych liderów, którzy pragną chronić i promować ideę godności ludzkiej, wywierając jednocześnie pozytywny wpływ na nasze społeczeństwo.

Szukamy stażystów, którzy są proaktywni, samodzielni, zaradni, zwracają uwagę na szczegóły, i są chętni do nauki!

Jeśli posiadasz te cechy i chcesz wywołać potrzebne zmiany w naszym społeczeństwie, zgłoś się już dziś do Europejskiego Programu Stażowego World Youth Alliance Europe!

Nasz program zlokalizowany jest w Brukseli, i/lub online. Staż odbywa się w języku angielskim.

Godziny: od 9 do 18

Link do formularza - https://www.jotform.com/form/233325568155459

Dostępne są trzy typy stażów:

- Social media internship

- Advocacy internship (z zakresu praw człowieka, prawa UE, prawa międzynarodowego publicznego)

- Project management internship

W ostatniej sekcji zgłoszenia musisz dołączyć:

1. List motywacyjny

2. CV z Twoim zdjęciem

3. Dwie rekomendacje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej organizacji i zostać naszym członkiem - podpisz Deklarację WYA na naszej stronie internetowej - https://wya.net/charter/

Czekamy na Ciebie! Nasz facebook: https://www.facebook.com/WYAPoland

Pytania dotyczące stażu kieruj na europe@wya.net ( w języku angielskim).

Wymagania:

Wymagania:

  • przedział wiekowy od 18 do 29 lat
  • znajomość języka angielskiego
  • zostanie członkiem organizacji World Youth Alliance (można nim zostać poprzez podpisanie naszej Deklaracji na stronie https://wya.net/charter/)
  • wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Okres trwania:

Kiedy? Staż odbywa się w trzech turach:

TURA 1 - 15 STYCZNIA do 29 MARCA 2024

Termin przyjmowania zgłoszeń: na bieżąco

TURA 2 - 29 KWIETNIA do 12 LIPCA 2024

Termin przyjmowania zgłoszeń: 18.02.2024

TURA 3 - 23 WRZEŚNIA do 13 GRUDNIA 2024

Termin przyjmowania zgłoszeń: 14.07.2024

 

Co oferuje firma:

Korzyści z odbycia naszego stażu:

a) Szkolenie wprowadzające

Udział w Certyfikowanym Programie Szkoleniowym WYA (CTP) - https://wya.net/programs/

b) Nowe umiejętności

Zdobędziesz nowe umiejętności w międzynarodowym środowisku, które pomogą Ci w przyszłości oraz na rynku pracy. Staż w międzynarodowej organizacji na twoim CV wyróżni Cię z tłumu!

c) Zdobywanie kontaktów

W WYA poznasz nowych przyjaciół, ale też będziesz mieć okazję uczyć się od wielu różnych profesjonalistów. Odbyty staż pozwoli Ci na branie udziału w różnych wydarzeniach WYA oraz da szansę, aby reprezentować WYA na forum międzynarodowym.

 

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content