Wróć
Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody
Youtuber
Praca zdalna
Opis
Drodzy! Jesteśmy fundacją, która od ponad 27 lat stoi na straży zabytków i środowiska naturalnego w Polsce, również w Krakowie i Małopolsce. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Chcielibyśmy zaprosić Was do zdalnej współpracy wolontariackiej. Kogo najbardziej szukamy? YOUTUBERÓW – wierzymy w szansę, że wśród Was jest osoba lub osoby, które odnajdą się w przygotowaniu, realizacji, montażu i opracowaniu tekstowym i graficznym 2-3 minutowych amatorskich filmów z ręki nt. bieżących wydarzeń z naszego fundacyjnego życia. Frekwencja? Np. 1 raz na kwartał. Okazje? 28 – lecie fundacji, zbiórka 1%, prezentacja jakiegoś szczegółowego wątku naszych programów. Musicie wiedzieć: 1. Macie wszelką pomoc od nas – inspiracja, koncepcja, merytoryczne teksty, podpowiedzi związane z tłem, otoczeniem itp. W każdej chwili możemy się konsultować mailowo, telefonicznie lub zoomowo. 2. Szukamy osoby, ale gdyby udało się stworzyć zespół, z różnymi „specjalnościami” jego członków, to będzie super! 3. Zapewnimy, szczególnie po sprawdzeniu i weryfikacji w realnej współpracy, zaświadczenia o wolontariacie wskazującym określone doświadczenie, praktykę, kompetencje, umiejętności konkretnej osoby. 4. Zajrzyjcie na naszą stronę. Zobaczcie szczegóły, a może zainteresuje was inne stanowisko, np. powiązane z dziennikarstwem: https://www.zabytki.org/wolontariat-dla-dziedzictwa/ jest tam również ABC wolontariatu u nas oraz możliwość zorientowania się czym się zajmujemy, mapa naszych działań, programy strategiczne itp. Zapraszamy serdecznie!
Wymagania
1. Zaangażowanie. 2. Konsekwencja. 3. Kompetencje wsparte gotowością uczenia się i rozwoju. 4. Uśmiech i pozytywne podejście. 5: Choć minimalne podzielanie naszych celów, chęć realnej pomocy w ich realizacji.
Okres trwania
Od zaraz. Stawiamy na długotrwałe związki.
Co oferuje firma
Zdobywanie doświadczenia i praktycznych umiejętności, budowa portfolio. Realny wpływ na zmianę otoczenia. Zaświadczenia o współpracy.
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Fundacja
Kontakt
Email: wolontariat@zabytki.org Telefon: +48 607 709 005
Strona
www.zabytki.org