Wróć
Projekt Kontrasty
Wolontariusz w zespole kreatywnym/ social media
Praca zdalna
Opis
Projekt Kontrasty to projekt społeczny, którego celem jest edukacja na temat polaryzacji społecznej i bańki informacyjnej. Uważamy, że budowanie podziału “MY” i “ONI” utrudnia dyskusję, uniemożliwia konstruktywną debatę oraz zamyka drogę do porozumienia stron o odmiennych poglądach. Chcemy popularyzować świadome i krytyczne podejście do otaczającej nas rzeczywistości oraz budować postawę szacunku do osób reprezentujących odmienne spojrzenie na świat. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, zapraszamy do zaangażowania się w projekt - to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić. Większość zadań może być wykonywana w formie zdalnej. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Do zespołu ds. mediów społecznościowych szukamy osób, które chcą rozwijać się w chociaż jednym z następujących obszarów: - planowanie kampanii promujących projekt; - planowanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych projektu (w tym: pomysły na zaangażowanie obserwatorów oraz na dotarcie do nowych odbiorców); - współprowadzenie FB/ Instagrama/ TikToka projektu; - wykonywanie prostych grafik do mediów społecznościowych; - współprace z influencerami; - tłumaczenia treści na język angielski; - montaż. Szukamy również wolontariuszy do innych zespołów (m.in. promocja, zaplecze merytoryczne). Jeśli zaciekawiła Cię idea projektu - napisz do nas!
Wymagania
Szukamy osób komunikatywnych, kreatywnych i sprawnie poruszających się w mediach społecznościowych. Mile widziane (ale nie obowiązkowe): obsługa narzędzi takich jak Canva, Genially, Figma; język angielski na poziomie B1.
Okres trwania
Nabór prowadzimy na bieżąco. Czas trwania wolontariatu zależy od indywidualnych ustaleń z Wolontariuszem. Zapraszamy do kontaktu!
Co oferuje firma
Oferujemy: - możliwość realizowania własnych pomysłów i sprawdzenia swojej kreatywności; - możliwość stworzenia/ rozbudowania portfolio; - indywidualne referencje; - możliwość poznania inspirujących ludzi; - zdobycie doświadczenia w zakresie pracy zespołowej, planowania i realizowania kampanii promujących projekt, współpracy z influencerami, pisania briefów, prowadzenia mediów społecznościowych projektu społecznego i wiele innych; - satysfakcję z realnego działania na rzecz rozwoju dialogu społecznego!
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Projekt społeczny realizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii
Kontakt
kontakt@projektkontrasty.pl oraz www.projektkontrasty.pl/kontakt
Strona