Wróć
Projekt Kontrasty
Wolontariusz w zespole ds. promocji
Praca zdalna
Opis
Projekt Kontrasty to projekt społeczny, którego celem jest edukacja na temat polaryzacji społecznej i bańki informacyjnej. Uważamy, że budowanie podziału “MY” i “ONI” utrudnia dyskusję, uniemożliwia konstruktywną debatę oraz zamyka drogę do porozumienia stron o odmiennych poglądach. Chcemy popularyzować świadome i krytyczne podejście do otaczającej nas rzeczywistości oraz budować postawę szacunku do osób reprezentujących odmienne spojrzenie na świat. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, zapraszamy do zaangażowania się w projekt - to Ty decydujesz ile czasu chcesz poświęcić. Większość zadań może być wykonywana w formie zdalnej. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia! Do zespołu ds. promocji szukamy osób, które chcą rozwijać się w chociaż jednym z następujących obszarów: - promowanie projektu w mediach społecznościowych; - planowanie kampanii promujących projekt; - rekrutacja wolontariuszy; - pozyskiwanie partnerów; - pozyskiwanie budżetu; - kontakt z instytucjami publicznymi; - kontakt z mediami; - zarządzanie. Szukamy również wolontariuszy do innych zespołów (m.in. social media, zaplecze merytoryczne). Jeśli zaciekawiła Cię idea projektu - napisz do nas!
Wymagania
Szukamy osób komunikatywnych i odpowiedzialnych. Mile widziana bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych.
Okres trwania
Nabór prowadzimy na bieżąco. Czas trwania wolontariatu jest uzgadniany indywidualnie z Wolontariuszem. Zapraszamy do kontaktu!
Co oferuje firma
Oferujemy: - możliwość realizowania własnych pomysłów i sprawdzenia swojej kreatywności; - możliwość rozbudowania portfolio; - indywidualne referencje; - możliwość poznania inspirujących ludzi; - zdobycie doświadczenia w zakresie pracy zespołowej, rekrutacji, zarządzania; planowania i realizowania kampanii promujących projekt; - satysfakcję z realnego działania na rzecz rozwoju dialogu społecznego!
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Projekt społeczny organizowany w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii
Kontakt
kontakt@projektkontrasty.pl oraz www.projektkontrasty.pl/kontakt
Strona