Wróć
Fundacja Aeris Futuro
Wolontariat dostosowany do zainteresowań i umiejętności Wolontariusza/ki
Opis
Jeśli jesteś zainteresowana/y ekologią, stylem życia przyjaznym dla zdrowia ludzi oraz naszej planety i chciałbyś/chciałabyś zaangażować się szerzej w działania na rzecz ochrony przyrody, zapraszamy do naszego Zespołu w ramach wolontariatu :) W jakim zakresie można nas wspomóc w ramach pracy wolontariackiej? Przede wszystkim w zakresie, który Cię interesuje, i w którym czujesz się najlepiej. Co to znaczy? Jeśli lubisz pisać, zapraszamy do pisania tekstów, jeśli znasz się na komputerach i technicznych nowinkach - twój wolontariat może opierać się na wsparciu technicznym naszych działań, jeśli interesują Cię media społecznościowe - zapraszamy do działań w zakresie promocji i komunikacji. Chcemy by Twój wolontariat polegał przede wszystkim na rozwijaniu się w dziedzinie, która jest dla Ciebie ważna. Ponadto w ofercie znajdują się takie aktywności jak: Udział w akcjach sadzenia drzew w ramach programu CZAS NA LAS; Pomoc w organizacji eventów; Zaangażowanie w realizację projektu "Hydrozagadka - jak wygrać z suszą" w zakresie zależnym od indywidualnych umiejętności i zainteresowań wolontariusza/szki. Projekt realizowany będzie od lutego 2021 r. do października 2022 r. i zakłada realizację szeregu szkoleń, warsztatów i konkursów skupionych na przeciwdziałaniu suszy w Polsce (Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG); Codzienna pomoc w pracach biurowych: nie zawsze ciekawa, ale bardzo potrzebna, a wręcz niezbędna część działalności Fundacji :)
Wymagania
Brak wymagań
Okres trwania
Brak ograniczeń czasowych, możliwe rozpoczęcie od zaraz
Co oferuje firma
Oferujemy: - Porozumienie wolontariackie, - Poznanie specyfiki działania sektora NGO, - Możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie przeciwdziałania zmianom klimatu, ochrony bioróżnorodności, edukacji ekologicznej oraz promowania zrównoważonego rozwoju, - Możliwość wdrażania własnych pomysłów, - Udział w szkoleniach organizowanych dla pracowników Fundacji, - Dobór obowiązków do umiejętności i zainteresowań wolontariusza/szki, - Pracę w trybie zdalnym bądź stacjonarnym w kameralnym biurze na krakowskich Dębnikach, - Zaświadczenie o odbytym wolontariacie.
Lokalizacja
Praca zdalna lub stacjonarna w biurze przy ul. Konfederackiej 4 w Krakowie lub częściowo zdalna, częściowo stacjonarna
Typ organizacji
Organizacja pozarządowa
Kontakt
Jeśli jesteś zainteresowany/a wolontariatem w naszej Fundacji, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej: https://aerisfuturo.pl/zostan-wolontariuszem-fundacji/ i odeślij go na adres: kontakt@aerisfuturo.pl
Strona