Wróć
Fundacja All In
Wolontariusz - Szafodzielnia Kraków
Opis
Wolontariat w Szafodzielnia Kraków łączy pomaganie planecie ze świetnie spędzonym czasem w modowej orbicie. W naszej siedzibie co weekend organizujemy stałą wymiankę - ECO-SWAP, na której każdy gość może zostawić ubrania, buty, torebki a nawet biżuterię i wymienić ją na nową zdobycz znalezioną u nas. Jest to inicjatywa re-use, która zapobiega nadmiernej konsumpcji i marnotrawieniu zasobów Ziemi. Współpraca z nami opiera się o integrację podczas pomocy na swapach, gdzie witamy gości, rozwieszamy i rozparcelowujemy miejsce nowo przybyłym drobiazgom. Oprócz stałej działalności Szafodzielni urządzamy również eventy np. pokazy mody re-use. Ruszamy z własną marką modową opartą o schemat spółdzielni, gdzie każdy angażuję się w zakres pracy, z którym jest mu najbliżej. Dołącz do naszego teamu i stawiaj z nami pierwsze kroki przy tworzeniu własnej linii modowej ratującej naszą planetę i jej mieszkańców
Wymagania
Zapraszamy każdą pozytywną duszę o szeroko pojętych modowych, artystycznych czy ekologicznych zainteresowaniach. Potrzebujemy utalentowanych wolontariuszy na każdej płaszczyźnie działania Szafodzielni, czy twoją pasją jest: fotografia, malarstwo, szycie, szydełkowanie, a może prawo lub zarządzanie i marketing? Jeśli siedzisz w ciuchach, to każda kreatywna pomoc mile widziana!
Okres trwania
oferta stała od 28.02.2021
Co oferuje firma
Dla każdego nowego członka: -wspieramy, -inspirujemy, -dbamy o miłą i luźną atmosferę, -bezstresowo objaśniamy i zapoznajemy nowych członków z zespołem, -umożliwiamy także realizację praktyk i stażu w ramach wszystkich projektów fundacji, -planujemy kolejną edycję pokazów mody re-use, -organizujemy razem wiele eventów, warsztatów, spotkań, wraz z nadejściem wiosny budzi się nie tylko przyroda, ale także wymiana roślin w symbiozie z Szafodzielnią! Właśnie ruszamy z własną modową eko-marką --> uczniowską spółdzielnią produkcyjną! A co to takiego? To oddolny projekt All In zrzeszający najbardziej kreatywne i przedsiębiorcze osoby z Szafodzielnia Kraków pragnące rozwijać swoje umiejętności w ramach artystycznych realizacji modowych. Tworzymy pod wpływem ideologii zero-waste i re-use a nasze produkty propagują ekologiczne podejście do życia, uniknięcie katastrofy klimatycznej, przyjaźń ze światem zwierząt i roślin oraz walkę ze wszelkim wykluczeniem.
Lokalizacja
Prądnicka 7, 30-002 Kraków
Typ organizacji
Fundacja/Organizacja non-profit
Kontakt
Koordynatorka Szafodzielnia Kraków: email: r.gorka@allincard.pl tel. +48 608 567 620
Strona