Wróć
Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
Wolontariusz podczas Kongresu Open Eyes Economy Summit
Praca zdalna
Opis
Wolontariat podczas Kongresu OEES polega na aktywnym włączeniu się w organizację międzynarodowego wydarzenia. Jako Wolontariusz będziesz odpowiedzialny za wybrany zakres działań, który uzgodnisz z koordynatorem Wolontariatu podczas rekrutacji. Do przykładowych zadań należy: opieka nad Prelegentami z Polski i zza granicy, obsługa transferów Prelegentów, pomoc Prelegentom na backstagu przed wejściem na scenę, rejestrację Uczestników i wydawanie pakietów Konferencyjnych, obsługa obiektu i czuwanie nad przebiegiem obrad w salach, przygotowanie scenagrafii, przygotowanie i obsługa wydarzenia kulturalnego czy obsługa social mediów.
Wymagania
Nie wymagamy doświadczenia. Najważniejsza jest otwartość na współpracę zespołową oraz uczenie się. Do każdego zadania zapewniamy wdrożenie i przydzielamy opiekę Koordynatora. Do Współpracy zapraszamy osoby powyżej 16 rż. (w przypadku osób niepełnoletnich wymaganym załącznikiem do umowy jest zgoda rodziców/prawnych opiekunów).
Okres trwania
Jest to wolontariat eventowy, łączne zaangażowanie to 3 dni: 15 listopada 2021- dzień wdrożenia Wolontariuszy, 16-17 listopada dwa dni Kongresu.
Co oferuje firma
Dzięki współpracy z nami będziesz mieć możliwość zobaczenia jak wygląda "od kuchni" organizacja międzynarodowego wydarzenia, przy okazji poznasz ciekawych ludzi i poszerzysz sieć kontaktów oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności przydatne w Twoim rozwoju zawodowym (i nie tylko)
Lokalizacja
Centrum Kongresowe ICE Kraków
Typ organizacji
Fundacja
Kontakt
Koordynator Wolontariatu: Monika Woźniak, mail: wolontariat@oees.pl, tel. 518 121 896. Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.
Strona