Wróć
Małopolski Instytut Kultury w Krakowie
Wolontariusz
Praca zdalna
Opis
Jeśli interesuje Cię praca w twórczym zespole przy projektach kulturowych i edukacyjnych, chcesz uczestniczyć w działaniach promocyjnych lub współtworzyć wydarzenia związane z dziedzictwem kulturowym Małopolski, dobrze radzisz sobie z poszukiwaniem i redagowaniem informacji, lubisz badać, sprawdzać, ewaluować, a może po prostu chcesz podejrzeć kulisy pracy w instytucji kultury – zgłoś się!
Wymagania
Zamiast tworzyć listę oczekiwań i wymagań dla kandydatek i kandydatów, liczymy jedynie na Twoją otwartość i zaangażowanie – bo to u nas zdobędziesz doświadczenie, rozwiniesz kompetencje i sprawdzisz swoje mocne strony. Postaramy się stworzyć przestrzeń, w której się rozwiniesz, więc będziemy zapraszać Cię również na ciekawe szkolenia i warsztaty.
Okres trwania
Nabór prowadzimy na bieżąco. Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o aktualnych możliwościach współpracy w ramach wolontariatu, praktyk lub stażu.
Co oferuje firma
Oferujemy standardowe warunki współpracy, takie jak porozumienie o wolontariacie oraz zaświadczenie o współpracy czy referencje, ale przede wszystkim zapewniamy, że w ramach wolontariatu, praktyk lub stażu dołączysz do zespołu MIK-u na partnerskich zasadach.
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Instytucja Samorządowa
Kontakt
bryzik@mik.krakow.pl
Strona