Wróć
Stowarzyszenie Ruchu Maitri
E-wolontariat - redagowanie tekstów
Opis
Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa w Gdańsku blisko 40 lat. Większość naszych aktywności jest wykonywana w ramach wolontariatu. Nad całością czuwają osoby zatrudnione w naszym biurze. Najwięcej zadań wiąże się z obsługą administracyjną programu Adopcja Serca i jego promocją. Adopcja Serca (adopcja na odległość) oznacza moralne zobowiązanie ofiarodawcy do niesienia pomocy konkretnemu, znanemu z nazwiska i imienia podopiecznemu. Opis zadania dla wolontariusza: Redagowanie tekstów i serwisów internetowych - Potrzebne kwalifikacje: Znajomość zagadnień PR i umiejętność redagowania tekstów. - Praca do wykonania: Tworzenie newslettera i materiałów promocyjnych.
Wymagania
Wymagania: Wiek wolontariusza: od 18 lat. Dodatkowe informacje/wymagania: Znajomość programów graficznych, kreatywność. Czas działania: praca zdalna - dowolność czasowa
Okres trwania
Współpraca długoterminowa
Co oferuje firma
Oferujemy: - udział w tworzeniu projektów ważnych społecznie; - zdobycie doświadczenia zawodowego; wystawienie referencji lub zaświadczenia potwierdzającego uczestnictwo w wolontariacie.
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Stowarzyszenie/NGO
Kontakt
b.murawska@maitri.pl
Strona