patryk_stelmaszek

11 lipca 2023

Czy warto wcześnie zbierać doświadczenie zawodowe? | Jakub Szydłowski

Webinary

Zastanawiałaś/eś się kiedyś nad odpowiedzią na poniższe pytania?🧐 👉Jakie drzwi otwiera wczesne rozpoczęcie kariery? 👉Jak pracodawca patrzy na staże/praktyki, których się podjęłaś/eś?👉Czy wolontariat daje coś więcej, niż tylko satysfakcję? Jeśli tak – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli nie – na pewno dowiesz się wielu ciekawych, przydatnych w praktyce szczegółów, o których nie przeczytasz w żadnej książce! […]


Zastanawiałaś/eś się kiedyś nad odpowiedzią na poniższe pytania?🧐


👉Jakie drzwi otwiera wczesne rozpoczęcie kariery?
👉Jak pracodawca patrzy na staże/praktyki, których się podjęłaś/eś?
👉Czy wolontariat daje coś więcej, niż tylko satysfakcję?


Jeśli tak – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli nie – na pewno dowiesz się wielu ciekawych, przydatnych w praktyce szczegółów, o których nie przeczytasz w żadnej książce!


W związku z nawiązaniem współpracy z fundacją SEED mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na webinar pt. “Czy warto wcześnie zbierać doświadczenie zawodowe?”. Spotkanie poprowadzi Jakub Szydłowski Student pierwszego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
– Od 2,5 roku Business Developer w GetDressed, od początku współtworzący i kreujący wizję tego biznesu, który niedawno dostał 1mln zł dofinansowania rozwojowego.
– Aktualnie również Konsultant Biznesowy w Agencji Strategicznej Project: People, z doświadczeniem jako International Business Development Manager w SALESmanago.
– Head of Partnerships i jeden z założycieli fundacji SEED, Reprezentant Chinese-European Partnership for Development (CEPD).
– Przewodnik harcerski w ZHP, finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, zwycięzca konkursu “Plan na start” uczelni ASBiRO (z GetDressed).

Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Skip to content