Wróć
Delante Media sp. z o.o. sp.k.
Stażysta SEO
Oferta płatna
Dla pełnoletnich
Praca zdalna
Opis
Pomoc w obsłudze kampanii pozycjonowania. Przeprowadzanie audytów SEO pod okiem naszych Masterów pozycjonowania. Aktywne budowanie backlinków (w tym pisanie i optymalizacja treści). Podstawowe modyfikowanie stron www. Inne zadania dotyczące marketingu w internecie w zależności od możliwości i zainteresowań.
Wymagania
Interesujesz się marketingiem internetowym. Jesteś studentem 3, 4, 5 roku studiów lub absolwentem do 2 lat po studiach. Szybko uczysz się nowych rzeczy. Jesteś zdyscyplinowany/a i potrafisz organizować swój czas. Łatwo przychodzi Ci pisanie tekstów. Możesz przeznaczyć na staż co najmniej 32 h w tygodniu (jak nas poznasz na pewno zachcesz więcej!). Masz doświadczenie w pracy w organizacjach studenckich. Znasz bardzo dobrze język angielski lub inny język obcy
Okres trwania
3 miesiące
Co oferuje firma
Staż płatny (na początek stawka 19,70 zł brutto za godzinę). Szkolenia z zakresu pozycjonowania i nie tylko. Pracę w rozwojowej firmie o wysokiej jakości usług. Pracę z fajnymi ludźmi w luźnej atmosferze. Długofalową ścieżkę kariery w firmie. Możliwość dłuższej współpracy (większość stażystów zostaje u nas na stałe i awansuje na wyższe stanowiska). Pracę w biurze i zdalną w stosunku 60%/40%. Biuro w atrakcyjnej części Krakowa (ul. Retoryka 1 – tylko 1 minuta od przystanku).
Lokalizacja
Kraków - staż hybrydowy
Typ organizacji
Przedsiębiorstwo z sektora MŚP
Kontakt
rekrutacja@delante.pl
Strona