Wróć
Phinance S.A.
Staż płatny na stanowisku Doradca Klienta
Oferta płatna
Dla pełnoletnich
Opis
PODCZAS STAŻU: - przedstawimy Ci istotę planowania finansowego w praktyce, - nauczymy Cię sztuki pozyskiwania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych, - zobaczysz w jaki sposób porównywać różne oferty dostępne na rynku finansowym i korzystnie doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji.
Wymagania
APLIKUJ JEŻELI: masz wolne 25 h/tyg., masz wykształcenie min. średnie i chęć do dalszej nauki, jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z klientem, cechuje Cię wytrwałość i dążenie do postawionych sobie celów, chcesz podczas stażu zdobyć lub rozwinąć konkretne kompetencje, zamiast parzyć kawę czy wprowadzać dane do Excela.
Okres trwania
3 miesiące z możliwością przedłużenia bezterminowo
Co oferuje firma
OFERUJEMY: podstawowe wynagrodzenie + premie, współpracę w oparciu o umowę zlecenie, elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych doradców finansowych EFPA, opiekę mentora i jego wsparcie na każdym etapie wdrożenia, możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu, wiele ścieżek rozwoju specjalistyczne i managerskie, konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić wszystkie kontynenty na świecie!
Lokalizacja
Kraków
Typ organizacji
Przedsiębiorstwo
Kontakt
884996684
Strona