Wróć
Positive Prints sp. z o.o.
Stażysta w Social Media
Opis
Poszukiwany stażysta do współpracy na okres lipiec-sierpień. Jesteśmy twórcami marki Positive Prints by Strellas - specjalizujemy się w tworzeniu personalizowanych plakatów. Działamy w 100% online i dynamicznie się rozwijamy – ogromnie przyda nam się pomoc osoby, która interesuje się e-commercem oraz digital marketingiem, a przy okazji chciałaby się nauczyć czegoś nowego. Do Twoich zadań będą należały: - pomoc przy profilach social media (Facebook, Instagram, Pinterest) - drobne prace graficzne (Canva) - aktualizacja treści publikowanych na stronie internetowej - wsparcie działu e-commerce w sprawach administracyjnych - udział w projektach optymalizacyjnych w obszarze e-commerce - ogólne wsparcie.
Wymagania
Szukamy Osoby: - dobrze zorganizowanej i samodzielnej - cechującej się dużym zaangażowaniem oraz wykazującej inicjatywę - komunikatywnej - dobrze odnajdującej się w pracy zdalnej Zainteresowanie e-commerce oraz znajomość podstawowych zagadnień z zakresu social media i SEO będzie dodatkowym atutem.
Okres trwania
Wakacyjna (01.07.2021-31.08.2021)
Co oferuje firma
Oferujemy: - płatną praktykę - możliwość dalszej współpracy - twórczą atmosferę w zgranym zespole - dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje Nie mamy owocowych czwartków, ale za to bardzo się lubimy! Mamy nadzieję, że już wkrótce polubimy się również z Tobą! ;)
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Spółka z o.o.
Kontakt
Strona