Wróć
NOVOMATIC Technologies Poland
Staż Intensywnie Informatyczny - Java Developer
Opis
Java jest jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie, mocno nastawiona na ruch open source i dzielenie się kodem. Dzięki imponującej kolekcji bibliotek, jest zdecydowanie prostsza jeśli chodzi o dostępność gotowych rozwiązań. Program napisany w Javie zadziała zarówno na PC jak i jako aplikacja mobilną na smartfona z Androidem, a kod będzie działał zarówno na Linuksie jak i na Windowsie. Zobacz jak my to robimy! Zgłoś się do Novomatic do IV edycji Programu „Staż Intensywnie Informatyczny”. "Staż Intensywnie Informatyczny” to płatny program dedykowany głównie studentom kierunków informatycznych, który łączy w sobie możliwość zdobywania wiedzy z praktyką w obszarze rozwoju oprogramowania.
Wymagania
Dla kogo? Dla studentów studiów informatycznych (jesteśmy również otwarci na absolwentów szkół średnich) z dobrą znajomością języka angielskiego.
Okres trwania
Kiedy: wspólnie zdecydujemy, kiedy zaczynasz Czas trwania: minimum 3 miesiące, minimum 3/5 etatu
Co oferuje firma
Co w zamian? Ciekawe projekty, doświadczeni i wszechstronni współpracownicy, z którymi: zobaczysz jak tworzy się i rozwija innowacyjne rozwiązania software i firmware z wykorzystaniem uznanych platform i narzędzi programistycznych nauczysz się pracy w zespole i stosowania zdobytej wiedzy w praktyce sprawdzisz się w zadaniach wymagających kreatywności i samodzielności będziesz pracować z opiekunem, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem.
Lokalizacja
Zabierzów (nie wykluczamy zdalnie)
Typ organizacji
Firma technologiczna
Kontakt
Strona