Wróć
BUSBUS sp. z o.o.
Asystent/ka Kierownika Działu Social Media
Praca zdalna
Opis
Oferujemy możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębienia dotychczasowej wiedzy w ramach Start-Upu BUSBUS. U nas zrealizujesz praktyki skierowane dla studentów, zarządzania, marketingu, administracji, filologii i logistyki. Czym jest BUSBUS? BUSBUS jest platformą internetową, skierowaną do osób poszukujących mikrobusu lub autobusu na wynajem pozwalającą na elektroniczne: Wyszukiwanie ofert przewoźników Selekcję ofert Rezerwowanie autobusów Dokonywanie płatności danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zgłoszenie na adres mail@busbus.eu Do maila zatytułowanego "praktyka" dołącz swoje CV z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wymagania
Umiejętności obsługi pakietu MS Office (MS WORD i MS EXCELL) (poziom podstawowy) Umiejętności w zakresie komunikacji biznesowej przez pocztę elektroniczną Umiejętności komunikacji biznesowej poprzez rozmowę telefoniczną Cenimy również znajomość języków obcych.
Okres trwania
Oferujemy pełną dowolność formy odbywania praktyk
Co oferuje firma
Wprowadzamy w tajniki zawodu W trakcie praktyk będziesz mieć możliwość realizacji ciekawych zadań i zgłaszania własnych pomysłów, a także uczenia się od najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Zapewniamy przyjazną atmosferę i możliwość nabycia i pogłębienia umiejętności. Możliwość wykonywania pracy z domu. Praktykując u nas możesz się nauczyć: - Jak prowadzić rozmowę biznesową - Jak tworzyć interaktywne i dynamiczne bazy danych klientów - Jak prowadzić kampanie e-commerce - Jak prowadzić kampanie w Social Media (Facebook, LinkedIn)
Lokalizacja
Zdalnie
Typ organizacji
Start-up
Kontakt
mail@busbus.eu
Strona