Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Zostań wolontariuszem/ką i zdalnie przełamuj z nami bariery języka angielskiego!

SpeakUp Project

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

SpeakUp Project to młodzieżowy projekt społeczny prowadzony przez zespół Akademii Działaczy funkcjonujących pod Fundacją Neuron Foundation. Naszym celem jest przełamanie bariery mówionego języka angielskiego wśród polskiej młodzieży. W szkołach często spotkać się można z naciskiem na naukę słówek i gramatyki, czy rozumienia ze słuchu, jednak wiele młodych osób, mimo szerokiej wiedzy z języka angielskiego wciąż ma opory przed rozmawianiem. My chcemy to zmienić! Projekt polega na prowadzeniu godzinnych spotkań online w okresie lipca i sierpnia 2023r., na których uczestnicy będą mieli możliwość swobodnej rozmowy po angielsku z osobami biegle posługującymi się tym językiem, czyli wolontariuszami.

Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatek/kandydatką jeśli: -biegle i swobodnie posługujesz się językiem angielskim, -skończyłeś/łaś 20 lat, -masz minimum 2h w tygodniu na spotkania z uczestnikami, -szukasz doświadczenia, rozwoju osobistego i chcesz pomagać innym:) Nieważne gdzie mieszkasz, wolontariat odbywa się w pełni online!

Co oferuje firma:

Dołączając do nas zyskasz niepowtarzalne doświadczenie, rozwiniesz swoje umiejętności języka angielskiego, zdobędziesz certyfikat udziału w projekcie i wolontariacie, poznasz ambitne, interesujące osoby, pomożesz innym przełamać bariery językowe, no i oczywiście mamy nadzieję, że będziesz się przy tym świetnie bawić!

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content