Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Zostań międzynarodowym/ą ambasadorem/ką NPiYB!

NO PAIN IN YOUR BRAIN

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Do działu IT szukamy osób, które mają doświadczenie w tworzeniu grafik, zmysł artystyczny oraz potrafią pracować w programie Canva. Do działu marketingowego szukamy osób, które swobodnie czują się przed kamerą, potrafią tworzyć krótkie filmiki, odnajdują się w mediach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram czy Tik Tok. Twoja działalność w ramach inicjatywy zajmie około 3h tygodniowo, w elastycznych, dopasowanych do Ciebie godzinach.

Wymagania:

Rekrutujemy osoby do tworzenia grafik w dziale IT i osoby do marketingu (szczególnie nagrywania krótkich filmików). Do zespołu przyjmiemy osoby zdolne, otwarte na nowe doświadczenia, odpowiedzialne i chętne do działania w ramach wolontariatu. Ambasadorzy i ambasadorki NO PAIN IN YOUR BRAIN wyróżniają się silną motywacją do pomocy i rozwoju. Jeżeli chcesz razem z nami organizować nowatorskie akcje, które pomogą wielu osobom, to zespół NO PAIN IN YOUR BRAIN jest miejscem dla Ciebie.

Co oferuje firma:

- możliwość reprezentacji NO PAIN IN YOUR BRAIN na wielu wydarzeniach, - przestrzeń do nauki i samorozwoju, - pole do networkingu - poznasz ambitne osoby z całego świata - doświadczenie w pracy - możliwość współpracy na poziomie międzynarodowym, - certyfikaty, - wpisy do CV, - wsparcie doświadczonego zespołu NO PAIN IN YOUR BRAIN - możliwość zdobycia wielu kompetencji (np. umiejętności miękkich i organizacyjnych)

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content