Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Wolontariusz ds. marketingu i pozyskiwania funduszy

Ośrodek Koteria

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Szczegóły oferty

Opis:

Do naszego zespołu na wolontariat poszukujemy osób chętnych do rozwijania swoich umiejętności w kierunku marketingu i pozyskiwania funduszy 📣 Masz w tygodniu kilka godzin, które możesz poświęcić pomagając kotom wolno żyjącym? Zgłoś się do nas! 😻 Zakres wolontariatu• Obsługa mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram (utrzymanie ciągłości w dostarczaniu i publikowaniu treści, aktywny udział w komentowaniu postów) • Pisanie krótkich tekstów związanych z działalnością Koterii • Udział w realizacji kampanii wspierających zbieranie funduszy lub akcje edukacyjne • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi sponsorami Potrzebne umiejętności • Doświadczenie związane z opisanym zakresem wolontariatu • Znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) • Łatwość nawiązywania kontaktów • “Lekkie pióro” – umiejętność pisania krótkich tekstów • Odpowiedzialność za powierzone projekty • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym Jeśli jesteś zainteresowany_a współpracą zgłoś się do nas mailowo 📧 marketing@argos.org.pl

Wymagania:

Kogo szukamy: • Fajnych ludzi, którzy mają inicjatywę, siłę i chcą pomagać • Zwierzolubów nieobojętnych na los kotów, które nie mają swoich domów • Chętnych do zaangażowania i pracy zespołowej

Co oferuje firma:

Oferujemy: • Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia do wykorzystania w pracy zawodowej• Potencjał na poszerzenie kontaktów, budowę wartościowych relacji osobistych i może zawodowych • Wymierny wpływ na poprawę egzystencji naszych kocich przyjaciół

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content