Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
ROZUMIEM

Wolontariat zagraniczny w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności w Berlinie

Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM

Dla pełnoletnich

Szczegóły oferty

Opis:

Roczny wyjazd do Berlina w ramach programu Europejski Korpus Solidarności. Wolontariusze mają do wyboru pracę w różnych ośrodkach z dziećmi w przedszkolu (do wyboru przedszkole publiczne bądź waldorfskie), ośrodkach edukacji dziennej, cyrku lub z dorosłymi z niepełnosprawnościami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, piszcie do nas: mples@strim.org.pl. Pełna lista instytucji, szczegóły projektu oraz formularz aplikacyjny znajdują się tutaj https://ogloszenia.ngo.pl/414305-roczny-projekt-wolontariatu-w-ramach-europejskiego-korpusu-solidarnosci-w-berlinie-od-wrzesnia.html. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia.

Wymagania:

- 18 -30 lat - co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - motywacja i gotowość wyjazdu na 12 miesięcy - otwartość na poznawanie innych kultur

Co oferuje firma:

Projekt finansowany jest ze środków Komisji Europejskiej. Zapewniany zakwaterowanie, wyżywienie, podróż do i z Berlina, kieszonkowe, wsparcie językowe, ubezpieczenie, wsparcie mentora i koordynatora, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie oraz przestrzeń do rozwoju szeregu umiejętności niezbędnych na rynku pracy i możliwość przeżycia niesamowitej międzykulturowej przygody.

Pomogliśmy 100 uczniom

Już ponad stu uczniom udało się zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe dzięki Szkolnej Giełdzie Pracy!

“W 2021 po raz pierwszy miałem styczność z portalem Szkolnej Giełdy Pracy. Ich działalność była bardzo pomocna w znalezieniu pracy wakacyjnej dla osoby przed 18 rokiem życia, dzięki której mogłem zarobić pierwsze pieniądze.”

Szymon

“Szkolna Giełda Pracy pozwoliła mi znaleźć zajęcie na czas wakacji. Portal posiada bogatą ofertę naprawdę ciekawych staży. Z doświadczenia serdecznie polecam każdemu kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową.”

Jakub

“Szkolna Giełda Pracy daje nam możliwość dotarcia do osób chętnych zaangażowania się w działanie naszej organizacji. Moim zdaniem jest to idealne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody w czwartym sektorze.”

Jakub Biernat

“Tak znalazłem firmę która przyjeła mnie na 3 miesięczne praktyki dzięki temu mogłem poznać swój zawód od podszewki. Serdecznie polecam”

Jakub Mrozowski

“Dzięki portalowi SzGP poznałem wymagania pracodawców w interesujących mnie zawodach, dzięki czemu mogłem dobrać odpowiednie kursy i szkolenia, które zwiększyły moje szanse na rynku pracy. ”

Arkadiusz Woźnica

“Szkolna Giełda Pracy pomogła mi znaleźć i zaangażować się w niepowtarzalne inicjatywy, których znalezienie na własną rękę wymagałoby mnóstwa czasu. Każdy uczeń liceum, który chce uzupełnić swoje CV znajdzie tu coś dla siebie.”

Dominika Bałazińska

“Przejrzysta strona na której każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście trafiłem do bardzo pomocnej ekipy Flying Octopus dzięki której mogę rozwinąć swoje umiejętności jako grafik. Polecam!”

Emil Kopytek

“Dzięki SzGP dowiedziałam się o możliwości odbycia wolontariatu jako fotograf na festiwalu. Od tego czasu czynnie angażuję się w działalność pozaszkolną - zyskałam wiele inspirujących znajomości i niezapomnianych doświadczeń.”

Ania

“Szkolna Giełda Pracy umożliwiła mi zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Dzięki Fundacji zacząłem swoją przygodę z marketingiem i kontynuuję ją już od ponad 2 lat! Poczynania SzGP śledzę od samego początku i wierzę, że rozwijają się w odpowiednim kierunku. Nie żałuję, że skorzystałem z Ich usług!”

Jakub

Skip to content